PDA

View Full Version : Да си направя ли операция за оголемяване на гърдите?



CiaraK
07-24-2014, 12:23
Имам малки гърди. Искам да станат големи, защото приятелят ми каза, че жените трябва да имаме големи гърди. С него сме от eдин месец и секс рядко правим. Той ще я плати. Да я направя ли операцията?

OMGOMG
07-24-2014, 12:33
Направи си, после ще гръмнат като бомби

heartshapedbox
07-24-2014, 12:48
Много ясно, как си живяла без силикон досега? :О

CiaraK
07-24-2014, 12:54
Много ясно, как си живяла без силикон досега? :О

Нямала съм пари пък и имах страх от операцията. Сега приятелят ми ще плати и не се тревожа за парите единствено се страхувам. Със силокон ли си?

heartshapedbox
07-24-2014, 12:55
Супер много да ;д

kaRamella
07-24-2014, 13:15
Не мисля, че точно тук момичетата биха те разбрали. Огледай се хубаво, помисли добре...това е голяма стъпка за теб :) Консултирай се с лекари и виж наистина ли имаш проблем или е защото приятеля ти е казал, че жените трябвало да имат големи гърди.Е да.... наистина всички мъже обичат жената да си има се пак нещо, не да е някоя дъска и сутиена и да е празен, но все пак....помисли дали самата ТИ го искаш.

anonymous708973
07-24-2014, 13:18
Трол си. Само по структурата на изреченията си личи. Бягай.

heartshapedbox
07-24-2014, 13:20
Искам да станат големи, защото приятелят ми каза, че жените трябва да имаме големи гърди.

Е тя си казва, че го иска заради него, а не заради себе си.
От един месец сте заедно, а си готова да направиш такава голяма стъпка заради него? Интересно.
Отделно, че не бих се чувствала комфортно гаджето да ми плаща фалшивите цици, може и аз да съм сбъркана.

CiaraK
07-24-2014, 13:42
Не мисля, че точно тук момичетата биха те разбрали. Огледай се хубаво, помисли добре...това е голяма стъпка за теб :) Консултирай се с лекари и виж наистина ли имаш проблем или е защото приятеля ти е казал, че жените трябвало да имат големи гърди.Е да.... наистина всички мъже обичат жената да си има се пак нещо, не да е някоя дъска и сутиена и да е празен, но все пак....помисли дали самата ТИ го искаш.

Писнало ми е да се гледам в огледалото. Още на 14 години мечтаех да имам хубав бюст. Тъжно ми е. Като дъска съм. Искам да изглеждам добре. Самото ми тяло освен бюста ми е красиво. Трябва консултация с доктор за да направя правилния избор за моето тяло.

CiaraK
07-24-2014, 13:44
Е тя си казва, че го иска заради него, а не заради себе си.
От един месец сте заедно, а си готова да направиш такава голяма стъпка заради него? Интересно.
Отделно, че не бих се чувствала комфортно гаджето да ми плаща фалшивите цици, може и аз да съм сбъркана.

Искам и заради двамата. Той даде идеята. Ако имах пари сама щях да си платя. Тези неща са скъпи и не всяко момиче може да си ги позволи и може би трябва да се възползвам.

HellMoon
07-24-2014, 15:22
От много малко време сте заедно, сигурна ли си, че го искаш и няма да съжаляваш?
Ако го правиш заради себе си - ок давай, дано повлияе на самочувствието ти, но ако е заради него - НЕ!

п.п. Сетих се за мацките дето пренасят наркотици в циците си ;О

CiaraK
07-24-2014, 15:46
От много малко време сте заедно, сигурна ли си, че го искаш и няма да съжаляваш?
Ако го правиш заради себе си - ок давай, дано повлияе на самочувствието ти, но ако е заради него - НЕ!

п.п. Сетих се за мацките дето пренасят наркотици в циците си ;О

Искам го, но немога да преценя дали ще съжалявам или не. Силикона ще е голяма промяна в мен и ще се кефя много, защото ще знам, че съм най-красивата.

HellMoon
07-24-2014, 19:34
Щом се чудиш още, значи не си готова и не трябва да го правиш.
Наистина е голяма промяна и ще ти се отрази, ама можеше да ни спестиш тоя виц, че ще си най-красивата.

marilyn
07-25-2014, 14:02
Трол!

MaLkaTa_LaDy
07-25-2014, 19:00
Надявам се това да е трол...