PDA

View Full Version : Отново за Sims 3



teenproblem_user
07-24-2014, 14:37
Здравейте.Знам,че вече тази тема стана банална.Нямаше да пиша тук ако бях разбрала как да се оправя сама,но..ето ме.Та мисълта ми е - инсталирала съм си я преди,много пъти.Играла съм я.Но преди повече от година я махнах.Бързо ми омръзва.Тя дори помни предишните си настройки и зарежда много бързо.Със самия Sims 3 нямам проблеми.Мислех си,че и със Sims 3 World Adventures няма да имам,но след като съм го инсталирала и сложила крака,като реша да си я пусна ми излиза това http://prikachi.com/images.php?images/213/7491213H.jpg . Разгледах коментарите в замунда,направих хаш проверка на торента,преинсталирах самата игра сигурно 10 пъти,вече не знам какво да правя.Предполагам,че е доста просто,но като не знам няма как да се сетя.Та надявах се някой от вас да помогне.Бих ви била много благодарна. :)

П.С.: Опитвам се да си ъпдейтна Sims 3 и уж се получава.Но в момента,в който приключи процеса и реша да си я пусна пак ми иска да обновявам.Все едно не съм го направила.Това с пач ли се оправя или как?

teenproblem_user
07-27-2014, 10:47
Хора,оправих се.Може да изтриете тази тема ако решите. :)