PDA

View Full Version : Спиране на цикъл с витамин Ц /C/



JaklinKachakova
07-24-2014, 15:44
Помоощ, хора ! Днес ми дойде, а след два дена (на 26) съм на рожден ден на аквапарк.Таа..има ли някакъв начин да спра цикъла поне за него ден ? Чувала съм, че става с витамин Ц, даже си купих един блистер с хапчетата.Ноо..не знам как ще ми подейства и от кой ден да ги започна..Дайте ми съвети и ако някой е преминал през това или знае нещо по въпроса, моля да споделите, защото е спешно да спра цикъла. Моля без хейт коментари и спам ;)

sxtway
07-24-2014, 20:08
Може само да го намали...Но не съм напълно убедена дали трябва да го пиеш три пъти по 2 хапчета, или 3 пъти по 4 хапчета.

Colouring
07-24-2014, 21:39
Два пъти съм ползвала този метод. Веднъж си го отлагах, защото ми предстоеше пътуване с автобус 20+ часа и проработи, а втория път просто ми дойде и исках да го намаля, за един ден почти нямах, което беше и търсеният резултат. Но на басейн никога не бих се пуснала де.
Не мисля, че ще стане, защото вече ти е дошло. Не пробвай такива експерименти. Правила съм го, но не твърдя, че е добре за здравето или пък, че е полезно.
Просто се печи и не влизай във водата. Кофти, ама... Няма как да си го спреш напълно. Не предозирай!

marilyn
07-25-2014, 14:54
Няма да го спре напълно, ще го намали. Пила съм витамин С в по-големи дози от препоръчителните и пак не ми го е спирало напълно. Съветвам те да ползваш тампони и да си изкараш яко на РДто.