PDA

View Full Version : Малко помощ



dr3am
07-24-2014, 17:30
Здравейте! От известно време с едно момче имаме чисто сексуална връзка. Просто така е изгодно и на двама ни в момента. Там е работата, че напоследък той започна да прави намеци за анален, но ме притеснява факта, че е малко по-надарен и леко крив, и хич не обича презервативи, а анален без... хм не мерси... И преди съм правила анален, няма да ми е за първи път, но не знам как да го накарам поне този път да ползваме нещо... Много бих се радвала на адекватни отговори.

anonymous908491
07-24-2014, 18:13
Те останалите точно аналния го практикуват без презерватив, сигурно са забравили да питат

THEJOK3R
07-24-2014, 18:23
И ние вместо теб ли да му кажем?

Ouroboros
07-24-2014, 18:54
Поговори с него, обясни му, че секса би трябвало да е предимно удоволствие, а не болка (ако не сте садо-мазо, де). Кажи, му, че искаш презерватив или ПОНЕ лубрикант. Ако е нормален човек, би трябвало да те разбере. Ако пък не е... няма анален.

marilyn
07-25-2014, 14:46
Говорете си, ние ли да му кажем какво те притеснява?

RapExotic
07-25-2014, 20:11
"Забрави" да се подмиеш отзад преди аналния. Така сам ще се сети.

xXxPETYAxXx
07-26-2014, 05:16
Мен ако питаш, анален без презерватив си е по-скоро негов проблем, а не твой. Като иска да влиза в канализацията без гуменки, той рискува да се набута, на теб няма кво да ти стане. Щом и вагинален правите без презерватив не виждам големия проблем. Предполагам се тревожиш да не се изцапа, ама просто вземи мерки преди това и всичко ще е ОК.