PDA

View Full Version : Какво мислите за рижите?



v0ltov
07-24-2014, 17:43
Интересно ми е как разбирате хората с друг цвят коса? Ако сме расисти и мразим черни или не сме вярващи примерно и мразим ислямисти или дори евреи то какви сме ако мразим рижави хора и защо? :D

an7raks
07-24-2014, 17:48
Рижите са гадни хора... За справка - Пипи дългото чорапче.

anonymous908491
07-24-2014, 19:02
Малко са, иначе щях да зарежа брюнетките и само с червенокоски да се забавлявам.

tori
07-24-2014, 19:08
Харесвам хора с огнено червена коса, но морковеното ми идва в повече. Пък разделение под какъвто и вид да правим, си е расизъм. Ако ще да делим хора с черни очи от тези със сини, пак си е вид дискриминация. Поне според моите скромни разбирания де, не задължавам никого с мнението си. Ама расизма е излишен - точно като негрите.

heartshapedbox
07-25-2014, 07:34
Обичам!
Оранжева коса, лунички и зелени/сини очи <3

AnarchyBoy
07-25-2014, 09:02
Обичам!
Оранжева коса, лунички и зелени/сини очи <3

Може и така, ма по-добре да е кестенява коса и да има големи цици ;)

anonymous908491
07-25-2014, 11:02
ма по-добре да е кестенява коса и да има големи цици ;)

А ако дупето и е стегнато, може и без коса да е - Редник Джейн бих я оправял по десет пъти на ден.

RapExotic
07-25-2014, 20:28
Не съм расист, но не ме привличат. Харесвам тъмнокоси и дори русото ми идва в повече.

Маргаритка
07-25-2014, 20:36
Не мисля, че косата има някакво значение, самите черти са важни.
Това..
http://data3.whicdn.com/images/127999456/large.jpg

anonymous708973
07-25-2014, 21:20
Начи, между Рижите и рижави хора има известна разлика :)

Все ми е тая с какъв естествен цвят коса са приятелите ми. Ако е яркосиньо или зелено, няма да ми харесва, но пък защо е важно на мен да ми харесва? По рижав мъж не съм си падала, не мисля, че ще се случи, цялото излъчване на рижавите хора ми е едно такова детско.

Маргаритка
07-25-2014, 21:23
Начи, между Рижите и рижави хора има известна разлика :)



Хмм, не се опитвам да се заяждам, но можеш ли да обясниш?
Между лют и лютив сигурно пак има разлика?

anonymous708973
07-25-2014, 21:51
Е, като не се заяждаш, какво ми го даваш тоя пример? Марк Твен хубаво е казал "по-добре да мълчиш и да те мислят за глупав отколкото да отвориш уста и да разсееш всички съмнения".

Рижите са мутрьовци-рекетьори. Престъпна банда, казано на прост език.
http://www.standartnews.com/krimi/nozh_v_garba_ako_ne_si_platish_na_rizhite-218812.html

Едит: И да, има известен нюанс. Когато визираш храна, и двете думи вършат работа. Когато обаче контекстът е по-абстрактен, например описание на емоция, се казва ЛЮТА ярост, не лютива ярост. ;)

Hayashi
07-25-2014, 22:02
Каквото и за всички с друг цвят коса. Наистина не гледам косата или очите на хората преди да реша дали изобщо си заслужават да говоря с тях. Цялостното излъчване има значение, не само една единствена черта.

Маргаритка
07-25-2014, 22:56
PinkPan7her, и двете риж и рижав могат да бъдат използвани за описване на човек според цвета на косата му. И именно това коментират писалите преди теб. Включи се в темата доста не на място. Въпросът е поставен точно върху хората с риж цвят на косата, а ти, за да покажеш колко много знаеш /и то за престъпна банда,applause/ реши да вмъкнеш така, между другото. Думата риж се е използвала за човек с червеникава коса много преди обединяването на някакви престъпници в групировка. :)
Не се ли изтърка тоя цитат на Твен в последните няколко години, аман :(

sramejlivkaa
07-26-2014, 00:08
Ако ще да делим хора с черни очи от тези със сини, пак си е вид дискриминация. Поне според моите скромни разбирания де, не задължавам никого с мнението си.
Расизъм е дискриминация на дадена раса (негроидна, европеидна, монголоиидна). Писна ми все да слушам едни и същи тъпотии! ;d

AnarchyBoy
07-26-2014, 00:18
Расизъм е дискриминация на дадена раса (негроидна, европеидна, монголоиидна). Писна ми все да слушам едни и същи тъпотии! ;d

напусни форума по-добре, тука нормални нЕма. Особено тоя олигопод екзотик ;с

therichbitch
07-26-2014, 01:54
оо болна тема, имам фобия от естествено червенокоси хора, иначе аз съм с червена коса хаха,
таа червено обичам, но онова точно естественото рижаво го ненавиждам, да не говорим, че не познавам случай, в който не е съпроводено от лунички, които за мен като резултат се равняват на стоене до вентилатор и каца с лайна

Getyourfreakon
07-26-2014, 07:43
Хaресвaм супер много рижaвите момичетa и нaй-вече точно луничките. Някaк си готино рaзлични сa от другите :D Момчетaтa не ми допaдaт.

anonymous708973
07-26-2014, 09:49
/и то за престъпна банда,applause/

Смятай, кога стана модерно да трябва да ме е срам, че знам нещо. По-скоро ти се срамувай, че не знаеш ;)

Да, просто го вмъкнах, при това с усмивка накрая, не съм изписала 10 реда по въпроса. А съм отговорила и на темата, не знам какъв ти е проблемът.

sweet_crazy_
07-26-2014, 09:59
Нищо против, може би само ми идват с една идея по-странно излъчване, но не ми пречи :д

RapExotic
07-26-2014, 14:58
напусни форума по-добре, тука нормални нЕма. Особено тоя олигопод екзотик ;с

Пак ли се опитваш да лъснеш във форумното пространство пред някое момиче с остроумните си анти-коментари?. :D

CoNviCt
07-26-2014, 15:57
Е, като не се заяждаш, какво ми го даваш тоя пример? Марк Твен хубаво е казал "по-добре да мълчиш и да те мислят за глупав отколкото да отвориш уста и да разсееш всички съмнения".

Рижите са мутрьовци-рекетьори. Престъпна банда, казано на прост език.
http://www.standartnews.com/krimi/nozh_v_garba_ako_ne_si_platish_na_rizhite-218812.html

Едит: И да, има известен нюанс. Когато визираш храна, и двете думи вършат работа. Когато обаче контекстът е по-абстрактен, например описание на емоция, се казва ЛЮТА ярост, не лютива ярост. ;)

На всяка манджа - мерудия.