PDA

View Full Version : Правихме секс без презерватив, но той изобщо не е свършвал



mlf
07-24-2014, 19:34
Така ... моля ви като за начало .. искам сериозни отговори, а не нещо от сорта на: честито бебе
С моят приятел правихме секс в продължение на 2 часа, после се киснахме във ваната и той си махна презерватива, защото стана на нищо .. после излязохме и го правихме без презерватив (МАКСИМУМ да ми го е вкарал без 15 пъти, не повече от 15 мин), но той не свърши нито в мен, нито изобщо (просто не свършва, а и не му харесва).. та въпроса ми е, че днес трябваше да ми дойде, а не ми идва(миналия месец ме подрани с 1-2 дни) и нямам симптоми да ми дойде .. бременна ли съм?, да пия ли ескапел(имам още време)?, от стреса ли е? ... моля ви отг ми .. много ме е страх и много се притеснявам ... и знам едно оттук нататък направо с 2 презерватива ще го правим!! и колко процента от 100 е вероятно да имам бебе?

Ouroboros
07-25-2014, 06:27
Никакъв секс с 2 презерватива! Това е груба грешка. С 2 презерватива едновременно триенето между тях е силно и възможността да се скъсат и двата е много по-голяма. Според мен ти закъснява от стреса, видимо си притеснена. Не бързай с ескапел. Не разбрах обаче той свърши ли докато бяхте в леглото ПРЕДИ ваната? Не мисля, че си бременна. Спокойно. След седмица, обаче, си направи тест. За да си сигурна.

heartshapedbox
07-25-2014, 06:54
Не му харесва да свършва ли? :о
По темата: И аз не мисля, че си бременна, на твое място не бих пила ескапел.

vanqsp
07-25-2014, 09:17
Аз също мисля, че не си бременна.

OMGOMG
07-25-2014, 09:30
Има едни 25% шанс,които могат да те тревожат :(

marilyn
07-25-2014, 14:35
Правите секс, а на него не му харесва? о.О

Чудиш се дали да пиеш Ескапел, когато той не е свършвал, а явно не си в овулация? Човек, успокой се. И разбери как се правят бебета, за да няма повече такива теми в тоя форум.

И няма значение дали ти го е вкарал 2 пъти или 15... :D

RapExotic
07-25-2014, 20:18
Явно няма никаква полза от стотиците теми от рода "Бременна ли съм". Когато желанието за секс преобладава мозъка не мисли. Има вроятност да си бременна, но е много малка. Кога го правихте? Изчисли си овулацията.


П.П.

(МАКСИМУМ да ми го е вкарал без 15 пъти, не повече от 15 мин)

Той по един път в минута ли го вкарва? :D

mlf
07-25-2014, 20:18
Харесва му да правим секс..просто от 15 пъти секс е свършил 2 ;д Не иска, не му харесва, не свършва ..еба ли го и по добре ;д
Не е сеършил изобщо за 3часа секс
Благодаря Ви за подкрепата и мненията
За 2та презерватива се шегувах ;д

mlf
07-25-2014, 20:19
Бее просто позите бяха малко така ;дд
Не съм в овулация.

mlf
07-25-2014, 20:20
Ааа и винаги съм се чудела ..става ли нещо, ако не си била бременна, а си пила Ескапел?

Ouroboros
07-25-2014, 21:03
Ааа и винаги съм се чудела ..става ли нещо, ако не си била бременна, а си пила Ескапел?
По-добре НЕ пробвай.