PDA

View Full Version : Как... Каааааак?



kakvooo
07-24-2014, 23:03
Здравейте...! Имам много неловък момент, този в който си лудо влюбен в най-добрата си приятелка, а тя те има за брат... Има ли начин да променя това, че съм във friend зоната? Не искам да бъда просто приятел с нея, мислех че никога няма да се влюбя в нея, но стана и сега не знам дали да съжелявам за това, но не съм виновен...
Помогнете ми, защото наистина съм много объркан.

InnocentFuck
07-25-2014, 00:20
Ех това навява спомени когато моя най-добър приятел беше влюбен в мен , а след това един друг приятел... и винаги ми беше много тъпо , някакси не на място , неудобно .... представям си на тях какво им е било :D Доста неудобна ситуация си е , единственото което мога да ти кажа е , че ако тя не те харесва - с времето ще забравиш.
Така стана с нас де ;d

just lie
07-25-2014, 09:14
Ами...може би и тя ще се влюби в теб със времето но няма да иска да си го признае...

kakvooo
07-25-2014, 13:12
И не разбрах какво да правя...? Има ли как да изляза от фр зоната и ако да КАК?

lisi4ety
07-25-2014, 18:12
Само ако тя реши ще излезеш ;d

gugenceto2
07-25-2014, 19:09
Трудно ще излезеш от friend зоната. Не зависи толкова от теб колкото от нея :D

InnocentFuck
07-26-2014, 00:59
http://2.bp.blogspot.com/-y9kgWpVP3Xc/Uf-3P2fo2oI/AAAAAAAAAI0/OczNgh79Q8M/s1600/Moment+of+silence+for+our+brothers.jpg

Niakoitam
07-26-2014, 09:32
Само ако тя реши ще излезеш ;d


Трудно ще излезеш от friend зоната. Не зависи толкова от теб колкото от нея :D

Това. :)

102
07-26-2014, 09:55
да бе
булшит
точно обратното
винаги зависи от момчето
поигнорирай я малко и виж кво ше стане

kakvooo
07-26-2014, 12:28
поигнорирай я малко и виж кво ше стане[/QUOTE]

Еми за момента това правя, за момента тя ми звъни първа, пише смс-и, ама не ми е достатъчно и както се вика "ще вдигна летвата".
И да и аз смятам, че зависи от мен... Ако зависи от нея - винаги ще съм и само приятел : )

anonymous908491
07-26-2014, 12:42
Почни да и говориш за момичета, които харесваш и да и искаш мнението.

Niakoitam
07-26-2014, 18:25
Не,може да опита всичко с изключението да стане жалък и досаден.Може да пробва да рискува дори приятелството им ако го иска наистина силно,но...тя не реши ли да му даде шанс просто няма как да стане.Видимо ние сме ловците само,че не допадаш ли на дадена жена ако щеш на главата си да се изправиш кел файда :)
Аз лично вярвам че след приятелство с даден човек може да се получи много по истинска и красива любов и пак да сте си приятели и в нея. :)

HellMoon
07-26-2014, 18:55
Ако има добра основа, като приятелство е по-добре, но винаги има риск. Като и признаеш рискуваш приятелството ви, но можеш и да спечелиш нещо повече. Накарай я да ревнува, за да и видиш реакцията или чакай тя да се издаде /ако има нещо към теб/.

Gad
07-27-2014, 14:46
Ох, закъсал си го приятелю..И при мен беше така, кофти чувство.Според мен и кажи, че имаш чувства към нея, пък ако стане, стане ако ли не ще се мъчиш да я забравиш и така.. :)

de-X-ter
07-28-2014, 10:29
апф...като за начло не се дръж като женски полов орган!
жените искат да бъдат контролирани и завладяни!

ако й обясняваш колко ти харесва новата й прическа/близка/блаблабла .... си оставаш приятелка

покани я да излезнете...само двамата. Ако се домъкнат други хора кажи, че ти е лошо и си тръгни. Ако тръгне след теб да те пита какво ти е я отблъсни.
Общо взето идеята е да я объркаш...на следващия ден се дръж все едно нищо не е станало и отбягвай въпросите й...бъди припрян и прикрит. Съзнателно сменяй често настроенията си...отвори й вратата веднъж, втория път просто си мини през нея и я остави да се оправя сама (гледай да не й разбиеш носа).
вървейки застани от лявата й страна....после стой от дясната
разприказвай се...и изведнъж млъкни
....
абе като цяло се дръж странно
сам ще усетиш момента, в който трябва да я хванеш за ръка....обърнеш с лице към теб и повдигнеш леко брадичката й.
Ако те погледне в очите я поглдни в устата и ако не се отдръпне я целуни.
Ако те погледне директно в устата - направо я целуни.
Целуни я само веднъж и се отдръпни...не пресилвай нещата...вариантите са два:
1. тя сама ще поиска повече - не й давай...трудно е, но се направи на недостъпен и че ти контролираш нещата - ти определяш кога да сте интимни
2. те ще се нацупи...ще почне да мърмори, че не те харесва по този начин....бла бла бла... дръж се на ниво...бъди мъж и кажи нещо от сорта "съжелявам, но аз съм мъж...в природата ми е да съм силно привлечен от нещо толкова прекрасно като теб и не се сдържах...извинявай, няма да се повтори" и си продължете все едно нищо не е станало.

и при двата варианта тя ще е достатъчно объркана, че да започне да си мисли постоянно какво се случва, какво изпитва към теб, ти какво изпитваш към нея, какво ще правите когато сте заедно и т.н. и т.н. И в крайна сметка съзнателно ще си мисли доста за теб, а подсъзнателно ще се влюбва...защото когато постоянно си мислим за някого, то ние сме влюбени в него нали така....ами човешкото съзнание работи и по обратния ред....ако постоянно си мислим за някого, то подсъзнателно се влюбваме в него.
И съвсем скоро ще ти скочи на врата....не като "приятел"

Извинявам се, че стана толкова дълго!

Тествано и работи!

ВНИМАНИЕ: бъди сигурен, че искаш връзка с въпросното момиче преди да предприемеш горното. Защото гаранция тя ще поиска, а със сигурност не ти се иска да й разбиваш сърцето, само за да тестваш някакво форумно мнение.
връзка след приятелсто е възможна, но не и приятелство след връзка

Успех!

kakvooo
07-28-2014, 14:06
апф...като за начло не се дръж като женски полов орган!
жените искат да бъдат контролирани и завладяни!

ако й обясняваш колко ти харесва новата й прическа/близка/блаблабла .... си оставаш приятелка

покани я да излезнете...само двамата. Ако се домъкнат други хора кажи, че ти е лошо и си тръгни. Ако тръгне след теб да те пита какво ти е я отблъсни.
Общо взето идеята е да я объркаш...на следващия ден се дръж все едно нищо не е станало и отбягвай въпросите й...бъди припрян и прикрит. Съзнателно сменяй често настроенията си...отвори й вратата веднъж, втория път просто си мини през нея и я остави да се оправя сама (гледай да не й разбиеш носа).
вървейки застани от лявата й страна....после стой от дясната
разприказвай се...и изведнъж млъкни
....
абе като цяло се дръж странно
сам ще усетиш момента, в който трябва да я хванеш за ръка....обърнеш с лице към теб и повдигнеш леко брадичката й.
Ако те погледне в очите я поглдни в устата и ако не се отдръпне я целуни.
Ако те погледне директно в устата - направо я целуни.
Целуни я само веднъж и се отдръпни...не пресилвай нещата...вариантите са два:
1. тя сама ще поиска повече - не й давай...трудно е, но се направи на недостъпен и че ти контролираш нещата - ти определяш кога да сте интимни
2. те ще се нацупи...ще почне да мърмори, че не те харесва по този начин....бла бла бла... дръж се на ниво...бъди мъж и кажи нещо от сорта "съжелявам, но аз съм мъж...в природата ми е да съм силно привлечен от нещо толкова прекрасно като теб и не се сдържах...извинявай, няма да се повтори" и си продължете все едно нищо не е станало.

и при двата варианта тя ще е достатъчно объркана, че да започне да си мисли постоянно какво се случва, какво изпитва към теб, ти какво изпитваш към нея, какво ще правите когато сте заедно и т.н. и т.н. И в крайна сметка съзнателно ще си мисли доста за теб, а подсъзнателно ще се влюбва...защото когато постоянно си мислим за някого, то ние сме влюбени в него нали така....ами човешкото съзнание работи и по обратния ред....ако постоянно си мислим за някого, то подсъзнателно се влюбваме в него.
И съвсем скоро ще ти скочи на врата....не като "приятел"

Извинявам се, че стана толкова дълго!

Тествано и работи!

ВНИМАНИЕ: бъди сигурен, че искаш връзка с въпросното момиче преди да предприемеш горното. Защото гаранция тя ще поиска, а със сигурност не ти се иска да й разбиваш сърцето, само за да тестваш някакво форумно мнение.
връзка след приятелсто е възможна, но не и приятелство след връзка

Успех!

Мерси за съветите, изглежда просто на първо четено, но ще видим на действия. Отново благодаря!

killer6
07-28-2014, 14:23
e shtom vsichki sa ti da li saveti ti si imash dostatashno nimamsh nugda ot moia

kakvooo
07-28-2014, 14:26
e shtom vsichki sa ti da li saveti ti si imash dostatashno nimamsh nugda ot moia

няма проблеми да изкажеш и твоето мнение, даже ще се радвам

Sarafina
07-28-2014, 16:24
de-X-ter е абсолютно прав. Все едно аз го казвам "ако постоянно си мислим за някого, то подсъзнателно се влюбваме в него." Следвай неговите съвети и ще спечелиш.

Sarafina
10-10-2014, 17:56
Пробвах тактиката на de-X-ter, сега тя ходи с момчето, с което бяха просто приятели... fuck my life