PDA

View Full Version : Момиче?????



123cool
07-25-2014, 07:35
Здравейте от 3 дена се запознах в фейсбук с едно момиче доста си писахме говорихме и вчера и викам искаш ли да излезем тея дни , да разбира се и я питах кога и е удобно тя вика ще видим.Като е на линия не ми пише почна ли аз се разписва веднага вече какво ли не се разпитахме всичко си знаем мисълта ми е ще стане ли нещо между нас и харесва ли ме не мога да я разбера?

heartshapedbox
07-25-2014, 07:42
Няма как да знаем, а и вие дори не сте се виждали.
Излезте и виж как ще тръгнат нещата на живо, хубави връзки не се създават по интернет.

dimitar_ak
07-25-2014, 08:20
Май си избързал с поканата. Може и да те е отсвирила.

darkside97
07-25-2014, 13:18
Няма как да знаеш, ако не сте се видели на живо. Покани я пак да се видите.

boksaplay
07-25-2014, 14:05
Здравейте от 3 дена се запознах в фейсбук с едно момиче доста си писахме говорихме и вчера и викам искаш ли да излезем тея дни , да разбира се и я питах кога и е удобно тя вика ще видим.Като е на линия не ми пише почна ли аз се разписва веднага вече какво ли не се разпитахме всичко си знаем мисълта ми е ще стане ли нещо между нас и харесва ли ме не мога да я разбера?

Оточняваш време и място на срещата. Дори и да е заета тогава ако иска да излезете ще направи контра предложение. Не я питаш искаш ли а направово и казваш хайде на кафе. Мисля, че не иска ако искаше щеше да ти пише ама те жените няма да ти кажат не искам ще кажат заета съм имам работа, днеска сам на прическа, ще излизам с приятелка и всякакви оправдания. Щом е на линия и не ти пише отговор на въпроса значи я мързи да измисли някакво оправдание или иска да спрете да пишете. Напиши и дакато решиш ще завали дъжд мисли по бързо :) ако и след това не ти напише нещо я отрязваш тотално.

marilyn
07-25-2014, 14:11
Как да ти кажем дали ще се получи, като ние не ви познаваме, а вие не сте се виждали. Ако се съгласи да излезете, ок. Ако не, явно не я кефиш.

RapExotic
07-25-2014, 20:03
Кое дали ти харесва - профилната снимка или статусите и споделянията? Когато се запознаеш с нея наистина, тогава можеш да си зададеш въпроса дали ТЕ харесва или не.

Gad
07-27-2014, 14:51
При мен беше почти същото, но когато ставаше дума да се видим с момичето, тя все не можеше..Занимавах се около 5-6 месеца виждахме се по купони и тн. , накрая се оказа, че тя ходи с друго момче от година и половина, така че приятели проучвайте кучките, преди да сте хлътнали, че лошо.. :D

vaseto952
08-06-2014, 21:11
:D dobre kazano Gad

hey.mistery
08-07-2014, 06:16
За три дни да сте си писали, колко да сте си писали....
Има разлика между това да си пишеш и да си лице в лице с някого. Не може да се прецени от едното писане, на живо може да си допаднете, а може и да не. Опитай след време да я караш да излизате, на 3тия ден имаш твърде големи очаквания.