PDA

View Full Version : вашите мнения момичета и момчета



потребител77
07-25-2014, 16:02
Здравейте момичета и момчета! Пускам тази тема, за да може максимално да съберем мненията на вас момчета и момичета относно визията на женския пол. Дами споделете как се грижите за вашето тяло, какво използвате за обезкосмяване-епилатор, кола маска, самобръсначка, за кои зони и от кой марки сте доволни. Според вас коя е най-добрата визия към която се придържате? Мисля, че всеки един коментар би бил полезен за четящите, търсещи съвет за визиата си ( крака, ръце, корем, ''мустачки'').... МОМЧЕТА вие пък споделете как искате да изглежда момичето до вас, кое е задължетелно да поддържат относно обезкосмяване на тялото....на кое държите и на кое не толкова :) Надявам се повечето да не подминат темата, а да оставят и коментар: Нека съберем повече мнения, смятам че павечето ще отделите по минутка. Благода ви предварително! :) :) :)

Маргаритка
07-25-2014, 16:36
Според мен не е задължително за когото и да е да се обезкосмява,въпрос на избор, въпреки че днес всички са големи естети и малко или много хората са принудени. Лично аз се обезкосмявам сама с епилатор - ръце,крака,подмишници. За бикини зоната ходя на козметик и определено препоръчвам, ако държите да е гладко навсякъде и за дълъг период.Това с мустачките не разбирам защо е в кавички.

потребител77
07-25-2014, 16:42
Според мен не е задължително за когото и да е да се обезкосмява,въпрос на избор, въпреки че днес всички са големи естети и малко или много хората са принудени. Лично аз се обезкосмявам сама с епилатор - ръце,крака,подмишници. За бикини зоната ходя на козметик и определено препоръчвам, ако държите да е гладко навсякъде и за дълъг период.Това с мустачките не разбирам защо е в кавички.

Може и без кавички, да :) благодаря за отговора, Маргаритка :)

потребител77
07-31-2014, 14:00
моля нека и други споделят мнението си .. :)

Ewok
07-31-2014, 14:03
Крака, ръце - самобръсначка
Подмишници - епилатор
Триъгълник - кола маска при козметик

Ако има някакви други косъмчета, които ме притесняват, повечето пъти ги махам с епилатор или пинсета.

HristoGavrilov
08-12-2014, 11:56
Не държа на нищо. Единственото ми изискване към момиче е да бъде естествена и да бъде себе сш. Искам тя да се чувства комфортно в компанията ми. Ако трябва да съм напълно честен, предпочитам и без грим.

muhatacece
08-12-2014, 12:11
Trqq se brusne, trqq da e chista, ne trqq da se oblicha kato kovra, trqbva da izglejda dobre, trqbva da ima pari. Mislq, che bqh predelno qsen :)

muhatacece
08-12-2014, 12:12
Не държа на нищо. Единственото ми изискване към момиче е да бъде естествена и да бъде себе сш. Искам тя да се чувства комфортно в компанията ми. Ако трябва да съм напълно честен, предпочитам и без грим.

Hristo, ti ako q vidish bez grim drugo shte mislish :D :D :D

HristoGavrilov
08-12-2014, 17:48
Сигурен съм, че не е така. Винаги съм предпочитал естествената красота. Дори и когато става дума за не толкова атрактивни девойки пак смятам, че естественото е винаги по-красиво от какъвто и да било грим.

Smilee..
04-15-2015, 12:08
Крака,ръце-епилатор
Подмишници-самобръсначка/епилатор
Мустачки-пинсета/депилиращи ленти за лице

MaCetY
04-18-2015, 05:51
Досега само бикини зона при козметик, подмишници със самобръсначка. Краката все още не съм ги пипала.