PDA

View Full Version : Първата и истинска любов след няколко години



xvd
07-25-2014, 18:38
Здравейте,

момче съм, на 25 години. Докато бях студент се запознах с една колежка, която просто не мога да забравя. Нещата между нас не се получиха поради една или друга причина. Ние завършихме още преди две години, в различни градове сме. В момента аз работя хубава работа, може да се каже престижна. Проблемът е, че не мога да си намеря приятелка, а и няма момиче, към което да изпитвам това, което към колежката ми. Просто не мога да я забравя. Имам чувството, че човек, ако не си намери половинката докато е ученик или студент, после е много трудно, човек застарява, годините минават и нищо не става. С въпросната колежка не поддържам никаква връзка от година и половина, махнал съм я от приятелите във фб. Нямам никакви надежди, че може нещо да се получи между нас, щом още тогава не се е получило. Тя е труден характер и е много емоционална, много интровертна. Но е единственото момиче, което съм обичал истински. Връзката с нея би била много тежка и кой знае колко би издържала, но просто ми минават всякакви мисли през главата - трябва да си намеря приятелка, годините минават. Мои връстнички се ожениха дори, аз едно гадже не мога да хвана. Сексът също е важен и ми липсва. В работата ми няма симпатични жени или такива, които да харесвам. Вие какво ще ме посъветвате?

Маргаритка
07-25-2014, 18:49
Според мен мислиш за така наречената първа любов след няколко години, просто защото не си срещнал някоя друга, която да те спечели.Като не си намерил нещо по-добро в последните 2години, правиш сравнения със старото гадже и я идеализираш, но всъщност това не означава, че е перфектната за теб, особено щом веднъж не се е получило.
Първата любов винаги си остава специална, но не и единствена. Според мен трябва да продължиш да търсиш някоя, с която ще ти е леко и приятно.

vanqsp
07-25-2014, 22:48
Това, че другите са си намерили половинки не означава, че ти непременно трябва да имаш, за да си като тях. Любовта не е състезание. Когато му дойде времето ще се случи.

RapExotic
07-26-2014, 00:04
Не се връщай назад в миналото. Ако е трябвало до се случи с нея е щяло да стане през тези 4 години, в които сте били в един университет. Сега гледай напред.