PDA

View Full Version : малко помощ



alicia.krusteva
07-26-2014, 09:56
Бихте ли ми казали към кого да се обърна, за да обърнат внимание на образованието в България ? Писах на Господари на Ефира, но те не са ми отвърнали още.. става въпрос за едни измамници в библиотека и как си мълчат, само и само да ни вземат парите !!! Не искам да им търпя простотиите,бясна съм. Понеже не съм от града и трябваше да дам депозит от 20лв и отделно 6лв за годината .. и се качих вече в отдела за възрастни .. и не е това само.. не стига, че нямам право да взимам повече от 3 книги,ами и задалжително трябва да съм там, за да мога да чета.Без мое присъствие нямат право да дадат книги на майка ми,която пък има право да ги върне,но не и да ги вземе.. и другото което е,че в детския отдел такива неща нямаше, а сега яко ме пързалят.Ще съм много благодарна ако някой сподели кой би могъл да ми помогне!! :))

alicia.krusteva
07-26-2014, 10:06
простете за грешките .от бързината е :) !задължително *

hey.mistery
07-26-2014, 12:24
От написаното отгоре някой неща не ги схванах точно и не разбрах къде е мушеничеството тук.
Как така трябва да си там? Да си в града?
За взимането на книгите и в моя град е така. Може да се представи всеки за твоя майка, баща, приятелка, леля и т.н и да вземе книга от твое име.
То за повече от 3 книги не ми се е случвало никога, но може би заради това, че срока е 20 дни и смятат, че в рамките на това време читателите не могат да ги прочетат и само задържат книги, които са по един екземпляр и ако някой я търси няма да в има.
Не съм сигурна, че някой може да ти помогне, явно такива са им правилата.