PDA

View Full Version : Рак на тестиса ?



Twistdd
07-26-2014, 17:20
Здравейте мисля, че имам рак на тестиса доста съм притеснителен на тази тема свързана със слабините ( и може би си въобразявам).Като пипам десният си тестис е по-странен на пипане от левият всмисъл, че има нещо на него което на левият го няма(извинявайте но не мога да обясня по-добре).Нямам болки и тежест в слабините, но както казах съм доста притеснителен, може ли да кажете дали това е бучка или какво точно представлява бучката.Страх ме е да отида на уролог, и моля без подигравки.Също така преди 2 месеца ходих на изследвания за кръв и урина и съм в идеално състояние на показателите.

alpinab2.5
07-26-2014, 17:40
Не се притеснявай при всички мъже единият тестис е по голям с 70% от другия.

draid
07-26-2014, 17:44
ООф нищо ти няма, съвсем нормално е тестисите да се различават и да напипваш разни неща там. Да не мислиш, че това е яйце и всяко нещо което напипаш като неравност не трябва да е там. И как само го реши тоя рак ми е много странно, напипал нешо и айде рак, то ако така ставаше аз да имам до ся 20 вида рак.

Twistdd
07-26-2014, 17:53
Благодаря ви за мненията, ако започна да имам някакви симптоми ще отида на лекар. :)

Twistdd
07-26-2014, 18:36
А само да попитам последно нещо, преди 2 месеца като ходих на профилактичният преглед кръв и урина и като ми бяха добри показателите това е добре и ми няма нищо нали ?

draid
07-26-2014, 18:40
Според теб, ако резултатите ти са добри , то значи умираш ли ?

Red_Hair
07-28-2014, 11:46
Не се притеснявай при всички мъже единият тестис е по голям с 70% от другия.

Идиот такъв, чети внимателно.При 70% до мъжете левия тестис е малко по-смъкнат надолу спрямо десния, а при другите 30% съответно е обратното.Замисли се преди дапишеш глупости.Колкото до автора, нямаш никакъв рак, просто тестисът ти е дефектен по рождение.

draid
07-28-2014, 15:57
Идиот такъв, чети внимателно.При 70% до мъжете левия тестис е малко по-смъкнат надолу спрямо десния, а при другите 30% съответно е обратното.Замисли се преди дапишеш глупости.Колкото до автора, нямаш никакъв рак, просто тестисът ти е дефектен по рождение.

Ама и ти си въплъщение на ума...

de-X-ter
07-30-2014, 07:25
Идиот такъв, чети внимателно.При 70% до мъжете левия тестис е малко по-смъкнат надолу спрямо десния, а при другите 30% съответно е обратното.Замисли се преди дапишеш глупости.Колкото до автора, нямаш никакъв рак, просто тестисът ти е дефектен по рождение.

че за к'во обиждаш?! и е по-смъкнат, защото е по-голям и тежи повече...аман от специалисти. И стига сте се прекланяли на всико написано в интернет.

до автора - ако те притеснява нещо отиди на лекар, а не се осланяй на мнението на анонимни, съмнителни личности в интернет форум. Става въпрос за твоя си живот все пак.

"Днешно време хората вярват твърде много на всичко написано в интернет" - Иван Вазов

Overkill_Teen
07-31-2014, 19:23
Глупости...стига се филмира...рак на тестиса имал...и как го определи?
Те лекарите не могат веднага и с лекота да ти поставят тази диагноза, а ти сам си постави най-лошата диагноза... :D