PDA

View Full Version : Баща ми не ме обича!!!



gurlwithfiree
07-26-2014, 19:08
Може да ви се стори странно но е така.От както се помня родителите ми са разведени.Когато бях малка не вярвах на мама че на татко не му пука за мен но сега съм обедена 100 % че е така.Преди няколко години мама го осъди да ми дава издръжка на стойност 80 лева(това е даже малко за 15 год.момиче).Единствените неща които съм получавала са колело(бях 4 клас),рокля ,сандали(миналата година).Нека оставим материалните неща настрани .За 15 години сигурно около 10 пъти ми се е обаждал да ме пита как съм.НИКОГА не ми е казвал обичам те или пази се аз се нуждая от баща нуждая се от него.Аз го обичам и се чудя как може да съм такава глупачка мама винаги ми е казвала истината .Та той дори не ми праща парите всеки месец и съм длъжна всеки месец да му напомням за себе си .Омръзна ми.Аз го виждам много рядко защото е тираджия .Дори днес когато се случи така че да се видим,аз държах братовчед си тои е бебе той го взе и го гушна а мен ми подаде рака за здрасти и не каза нищо.МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА .КАКВО ДА ПРАВЯ!!!

Тамии ..^^
07-26-2014, 22:51
За да разбереш защо наистина се държи така просто трябва да говориш с него. Не може да не те обича, но може би има причина да се държи дистанцирано. Питай го. Може би ти също не му показваш с нищо обичта си и като му звъниш само, когато трябва да ти даде издръжката той си мисли, че само за това го търсиш и изобщо не те интересува. Следващия път като се видите иди и го прегърни, не чакай той да го направи. Обаждай му се просто ей така, да го питаш как е, ходи да го виждаш когато е в града, купи му книга (ако обича да чете) или нещо друго, подари му снимка на вас двамата (ако имате) или само твоя. Вземи нещата в твои ръце. :)

sl1nceetoo
07-27-2014, 15:04
Не съм съгласна с предходното мнение. Независимо ти как се държиш с него, той ти е баща и е длъжен да се грижи за теб. Все пак е мъж, не е нужно 15 годишната му дъщеря сама да му напомня за себе си! Може да е човек, който да не може да показва привързаността си, но това в никакъв случай не го оправдава. Не страдай.

gurlwithfiree
07-27-2014, 18:29
sl1nceetoo много съм съгласна с теб той не показва никаква заинтересованост спрямо мен.Не искам аз да му припомням за себе си .Дори да не показва привързаност мове поне да ми праща парите ,или да се обажда поне веднуж на месец да ме пита как съм.Та аз съм на 15 имам нужда от баща .

HellMoon
07-27-2014, 19:21
Длъжен е, но не всеки баща си обича децата и се грижи за тях.
Аз свикнах без бащинска обич и закрила, ти за 15 години щом не си е време да го приемеш.
И на 40 да станеш пак имаш нужда от родител, но си достатъчно голяма, за да разбереш ситуацията и да си отвориш очите. Не всеки става за родител.

lovefootball
07-27-2014, 20:29
Леле и моя баща е така.. (и той е тираджия). Не ме е търсил от много време виждали сме се 1път само за издръжката, а и тя е най-ниската възможна 50 лева е. Той има да дава издръжка за 2години, но продължава да лъже, че все е на път... Като цяло е ужасен гледа си само другите деца, а едното не е негово дори .. а мене кучета ме яли.. Като му казах, че тренирам от 2години сериозно и той ми се смееше насреща.. Колкото повече време минава осъзнавам какъв боклук е ;) Не се притеснявай имаш си майка която е най-голямата ти опора в живота и няма смисъл да се чувставаш така заради таквиа хора :)

anonymous908491
07-27-2014, 20:38
Ако приличаш на съседа го разбирам.

lovefootball
07-27-2014, 20:46
Ако приличаш на съседа го разбирам.

За мене ли говориш ? :D Защото по-скоро неговото дете прилича на съседката :D

anonymous908491
07-27-2014, 20:52
Не говоря, но си мисля за теб, например как си облечена, горещо ли ти, стичат ли се капчици пот между гърдите ти, продължават ли покрай пъпчето и след това къде стигат.

lovefootball
07-27-2014, 21:11
Жега е да :D :D :D :D

anonymous908491
07-27-2014, 21:16
Да предположа ли, че си гола и не се потиш ?

lovefootball
07-27-2014, 21:18
Недей :P

anonymous908491
07-27-2014, 21:19
Вече го направих, на теб оставям удоволствието да се облечеш.

lovefootball
07-27-2014, 21:21
Мерси :D

anonymous908491
07-27-2014, 21:22
Да не забравиш да се изкъпеш преди това, цялата те оцапах

lovefootball
07-27-2014, 21:23
Бях се изкъпала преди това .. много ще ми дойде :(

anonymous908491
07-27-2014, 21:24
Щом не ти пречи да лепнеш, но по косата поне нямаш, успях да те предпазя

lovefootball
07-27-2014, 21:25
Джентълмен

anonymous908491
07-27-2014, 21:28
Благодаря, ти също се представи като дама, дори ми остави бакшиш, което рядко се среща в наши дни

lovefootball
07-27-2014, 21:30
Swag is for boys, Class is for men

gurlwithfiree
07-28-2014, 12:24
все пак ме разбира някой.Малко са тези хора.Тои не ме заслужава с всеки изминал ден се обеждавам какъв боклук е !

DeHu
07-28-2014, 12:38
Аз само се питам що за тъпа майка ще тръгне да обяснява как баща и не я обича.То може и така да е,но освен да те нарани с тия приказки,друго няма да стане.Според мен прави някакви опити,обаче сигурно му е трудно да изрази чувствата си.

killer6
07-31-2014, 15:46
shtom ne te obich si nameri priatel koito da te obicha inache moge i da pludesh kato onazi s rakiata

Vladislav Hellsing
07-31-2014, 15:48
никъв баща не е.
вземете си поговорете, ако ли не просто го зарежи, трудно е ама тва е положението.

killer6
07-31-2014, 16:16
spri vodata v kashtata blokirai telefonite i podpali kashtata

Melodies
07-31-2014, 20:19
Ако беше мой баща нямаше да го считам за такъв. Мисля, че би било хубаво обаче да му кажеш как се чувстваш, проведе откровен разговор "баща-дъщеря" - това е единственото решение според мен и не помогне ли... не знам.

horacio
08-03-2014, 12:56
Мила, разбирам те.
Не можеш да го промениш този човек, колкото и да му "напомняш" за себе си, той няма да се промени, нищо не очаквай от него. Такива хора не знаят как да се държат с децата си, те самите не се приемат за родители. Знам колко много имаш нужда от мъжка подкрепа, аз цял живот не съм имала, разбирам колко много боли собственият ти баща да не те поглежда... чудиш се ти ли си виновна, не си ли... ами не си! Не се обвинявай, не му се чуди какво и защо. Той е такъв и няма да се промени. Вдигаш ръце от него, така както той е вдигнал от теб и продължаваш напред. Не си заслужава да страдаш за "човек", който не знае как да се държи с дъщеря си. Не мога да кажа дали те обича или не, но определено не е добър родител и не заслужава твоята привързаност.

horacio
08-03-2014, 12:59
Ако беше мой баща нямаше да го считам за такъв. Мисля, че би било хубаво обаче да му кажеш как се чувстваш, проведе откровен разговор "баща-дъщеря" - това е единственото решение според мен и не помогне ли... не знам.

Изобщо няма да му пука каквото и да му каже тя. За себе си той си е прав и никого не слуша. Такива лайнари с лопата да ги ринеш. Като не могат да гледат деца, да не ги правят и толкоз. Не да осъждат детето да е без нормално и любящо семейство, цял живот да е комплексирано и нещастно, задето собственият му баща му е бил шута без причина.

bloodyF
08-04-2014, 13:40
Може да ви се стори странно но е така.От както се помня родителите ми са разведени.Когато бях малка не вярвах на мама че на татко не му пука за мен но сега съм обедена 100 % че е така.Преди няколко години мама го осъди да ми дава издръжка на стойност 80 лева(това е даже малко за 15 год.момиче).Единствените неща които съм получавала са колело(бях 4 клас),рокля ,сандали(миналата година).Нека оставим материалните неща настрани .За 15 години сигурно около 10 пъти ми се е обаждал да ме пита как съм.НИКОГА не ми е казвал обичам те или пази се аз се нуждая от баща нуждая се от него.Аз го обичам и се чудя как може да съм такава глупачка мама винаги ми е казвала истината .Та той дори не ми праща парите всеки месец и съм длъжна всеки месец да му напомням за себе си .Омръзна ми.Аз го виждам много рядко защото е тираджия .Дори днес когато се случи така че да се видим,аз държах братовчед си тои е бебе той го взе и го гушна а мен ми подаде рака за здрасти и не каза нищо.МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА .КАКВО ДА ПРАВЯ!!!

Нашите са разведени откакто бях на 8. За 11 години съм получила лаптоп (след като той го бе ползвал малко, не му беше харесал и си беше купил нов), 2 телефона, за които измрънках света и от 15 до 18 плащаше 80 лева издръжка редовно и то след заведено дело.
Никога не ми е обръщал внимание, но когато бях по-малка се впечатлявах като теб и бях доста наивна,че мога да спечеля любовта му.После осъзнах,че за него аз съм грешка,че никога не ме е обичал и че не му пука и освен аз да си хабя нервите и да се тръшкам друго няма да постигна. Честно казано просто някои родители са така-само на документи.
Тези с той е длъжен и пр.-да ,длъжен е ,но нито има закон ,който да го задължи да те обича,нито нещо или някого би го накарало да се грижи за теб.
Просто разчитай на майка ти и се приготви когато станеш пълнолетна да се грижиш сама за себе си.