PDA

View Full Version : Какво да правя помогнете ми..



VidaLoca
07-28-2014, 02:21
Имам гадже от преди една седмица тръгнахме на 21-ви :) .. той е с 3 години по-голям от мен и ме харесва супер много и си му личи. Уж и аз го харесвам но като дойде при мен и ми става някво подтискащо и като гледам примерно най-добрата ми приятелка с нейното гадже ии ахжсдхдхдхд уникални са и искам и моето момче да е при мен, но като дойде всичко ми става объркано.. и примерно като тръгва да ме целува с език и аз се обръщам или нещо такова .. просто не искам и не знам защо не мога да го обясня. За това имам нужда от вас :) надявам се много да ми помогнете <3

faster1997
07-28-2014, 03:38
"всичко ми става объркано" - какво по точно се случва?
"като тръгва да ме целува с език и аз се обръщам или нещо такова" - ЗАЩО? нали УЖ го харесваш, ако просто не ти харесва да си с него по-добре не го разигравай и го остави.. или му искай време да си изясниш чувствата към него "когато дойде при мен и ми става някво подтискващо" - конкретна причина? или просто ей така ти става подтискащо

psychopath
07-28-2014, 04:41
faster, още нещо да питаш?

Просто момичето е на 13-16 и след време ще й дойде акъла и ще схване нещата, а може и да не ги схване, но винаги има потребност от "момичета на късмета". И все пак дори да е на 13, това не променя факта, че е тъпа путка.

marilyn
07-28-2014, 08:18
Прецени си дали наистина го харесваш. Ако не, няма смисъл да си с него, защото явно не се чувстваш комфортно.

vanqsp
07-28-2014, 11:02
Просто не го харесваш.

killer6
07-28-2014, 11:06
gramni se
kam temata :niamam predstava

sweet_crazy_
07-28-2014, 11:10
Няма как да ти помогнем, единствено ти знаеш дали го харесваш или не.

girlwithblueeyes
07-28-2014, 11:13
Кaкво зa Богa прaвиш при момче,което не знaеш дaли хaресвaш?
Зaщо въобще си тръгнaл с него ,от интерес или?

VidaLoca
07-28-2014, 12:23
"всичко ми става объркано" - какво по точно се случва?
"като тръгва да ме целува с език и аз се обръщам или нещо такова" - ЗАЩО? нали УЖ го харесваш, ако просто не ти харесва да си с него по-добре не го разигравай и го остави.. или му искай време да си изясниш чувствата към него "когато дойде при мен и ми става някво подтискващо" - конкретна причина? или просто ей така ти става подтискащо


Ми почвам да си мисля вече дали имам нужда от гадже .. дали той е точния човек и тн. Ами харесвам го но не знам какъв е проблема точно .. вече се чудя дали може зодиите ни да са проблем защото и двамата сме скорпион. Но надали е това.. явно просто ми трябва време (: . И благодаря много за твоето мение!

VidaLoca
07-28-2014, 12:27
faster, още нещо да питаш?

Просто момичето е на 13-16 и след време ще й дойде акъла и ще схване нещата, а може и да не ги схване, но винаги има потребност от "момичета на късмета". И все пак дори да е на 13, това не променя факта, че е тъпа путка.

Можеше да спестиш твоето тъпо мнение. Като не можеш да помогнеш не коментирай (:

VidaLoca
07-28-2014, 12:28
Прецени си дали наистина го харесваш. Ако не, няма смисъл да си с него, защото явно не се чувстваш комфортно.

Да благодаря ти много и май наистина така ще няправя нямам избор иначе.

Getyourfreakon
07-28-2014, 12:31
Можеше да спестиш твоето тъпо мнение. Като не можеш да помогнеш не коментирай (:
Тъпо е, защото е прав ли?
За мен няма смисъл да си с това момче.

VidaLoca
07-28-2014, 12:31
Просто не го харесваш.


Харесвам го, но явно не по правилния начин.

VidaLoca
07-28-2014, 12:35
Тъпо е, защото е прав ли?
За мен няма смисъл да си с това момче.

Не просто не мисля че беше нужно да почва да обижда "тъпа путка" . Но както и да е!

RapExotic
07-28-2014, 18:53
Така се получава като тръгвате с някого, само за да не останете по-назад от приятелките си.

hey.mistery
07-28-2014, 22:03
Аз не разбрах как точно да ти помогнем ние? Да мислим вместо теб ли?
Казваш, че не го харесваш, значи късай с него и това е.
Това, че приятелката ти има такъв приятел, не означава непременно, че и ти трябва точно сега да имаш такъв. Все някога и ти ще намериш такъв, може би като пораснеш малко и започнеш да мислиш малко зряло.

Детски истории.

VidaLoca
07-29-2014, 02:21
Аз не разбрах как точно да ти помогнем ние? Да мислим вместо теб ли?
Казваш, че не го харесваш, значи късай с него и това е.
Това, че приятелката ти има такъв приятел, не означава непременно, че и ти трябва точно сега да имаш такъв. Все някога и ти ще намериш такъв, може би като пораснеш малко и започнеш да мислиш малко зряло.

Детски истории.

O боже ми като са детски истории въобще не коментирай ;)

VidaLoca
07-29-2014, 02:23
Така се получава като тръгвате с някого, само за да не останете по-назад от приятелките си.

Ами не е заради това ние тръгнахме по-рано от колко приятелката ми и нейното момче :)

bloodsugarsexmagik
07-29-2014, 08:42
Не са ви проблема зодиите, а хормоните. Само аз ли си мисля, че тръгваш с някого, когато вече напълно си сигурен, че го харесваш, а не да тръгнете след 2-3 чата във fb, последвани от излизане, натискане, след което се водите гаджета. The fuck.

hey.mistery
07-29-2014, 11:10
O боже ми като са детски истории въобще не коментирай ;)

Не може да пишеш теми и да очакваш всички да те подкрепят, трябва да приемаш и критики. И да, защо въобще се занимавам. След години, като пораснеш малко и като започнеш да мислиш малко по-зряло, отвори отново тази тема, тогава ще разбереш какво съм имала предвид. :)

VidaLoca
07-29-2014, 18:02
Не са ви проблема зодиите, а хормоните. Само аз ли си мисля, че тръгваш с някого, когато вече напълно си сигурен, че го харесваш, а не да тръгнете след 2-3 чата във fb, последвани от излизане, натискане, след което се водите гаджета. The fuck.


Не сме само на 2/3 чата .. познаваме се от г/д 3 години :)

Маргаритка
07-29-2014, 19:15
Пусна анкета в тийн форум дали да зарежеш приятеля си? СЕРИОЗНО?

psychopath
07-30-2014, 01:38
Можеше да спестиш твоето тъпо мнение. Като не можеш да помогнеш не коментирай (:

Като не ти изнася е тъпо, а?

girlwithblueeyes
07-30-2014, 03:23
Кaкво зa Богa прaвиш при момче,което не знaеш дaли хaресвaш?
Зaщо въобще си тръгнaл с него ,от интерес или?



Чaкaм си отговор нa въпросите.;)

Amore-Mio*
07-30-2014, 11:14
Ами не е заради това ние тръгнахме по-рано от колко приятелката ми и нейното момче :)

Забрави, за Бога, приятелката ти и нейното момче.
Едно е при тях, друго е при други.
Не трябва да се сравняваш с нея, да правиш, каквото те правят и това е. И да, раздели се с момчето, щом не го харесваш, а го използваш, само защото приятелката ти си има приятел, и ти трябва да си имаш /по твоята логика/