PDA

View Full Version : Кое парче от пъзела липсва?



bgcommander
07-28-2014, 10:32
Така момчета и момичета имам огромна нужда от помощ от вас, понеже ме е срам да питам родителите си... абе аз никога не съм ги запознавал с момичето ама това е друга тема, да не се отклонявам :D . Та аз съм момче на 18 години. Преди една година се запознах с момиче от един форум и й поисках фейсбука й. Оказа се, че е красавица и със невероятен характер, който адски много ми допада. Сега една година по-късно вече сме страшно близки, много се радваме един на друг, страхотно е колко общи неща имаме и... абе много ми харесва това момиче бе! И допреди една седмица и признах, че много я харесвам и изобщо, че имам симпатии към нея. Тя ми каза, че било рано нещо от тоя род май, не помня много, а и не мога да видя, да превъртя чата понеже двамата си пишем адски много и просто... доста време би отнело, но ако е трябва да знаете, за да ми помогнете, заемам се! ЕДНА ГОДИНА МИНА, може пък вече да съм закъснял...! Проблема е, че и аз не знам какъв е проблема... :D Заливаме се един друг с комплименти, точно за мен ми е тя, само тя ми пасва точно от всички момичета, с които съм се познавал досега!

П.П. И още нещо... не съм някакъв мрачен характер дето ще те изяде само с поглед (както изглеждам на снимката) :D

FemaleEyes
07-28-2014, 18:04
Рано било... ти си още една играчка на момичетата. Аз тъкмо се бях запознал с едно момиче и само една седмица след това ми каза че ме харесва. Казва ти че е рано? Играе си с теб. Между другото ако ти е любопитно аз скъсах с това момиче. Аз я отрязах, а не тя мен.

anonymous908491
07-28-2014, 18:21
Заливаме се един друг с комплименти, точно за мен ми е тя, само тя ми пасва точно от всички момичета, с които съм се познавал досега!


Може би имаш нужда от внимание и търсиш някой, който да ти прави комплименти.

bgcommander
07-28-2014, 18:48
Може би имаш нужда от внимание и търсиш някой, който да ти прави комплименти.

Честно ли бе човек? Това ли наистина си мислиш? Не, не... искам момиче до себе си, имам много да разказвам за нея... помагали сме си един на друг в трудни моменти, а това е още едно допълнение относно нея. Вината е в мен, явно аз така съм написал, че ти да дойдеш до това заключение.

RapExotic
07-28-2014, 19:09
През тази една година колко пъти сте се виждали на живо? Защото прекараното време в чата не е равно на една среща на очи в очи. Ако от една година се виждате и все още ти казва, че е рано, значи просто се опитва по дискретен начин да ти каже, че не иска да сте гаджета. Но ако не сте се виждали или сте се виждали 1-2 пъти най-вероятно си един от многото, с които си пише и не те приема за нещо повече от интернет приятел. Една година е много време. Защо се сети точно сега?

anonymous908491
07-28-2014, 19:19
Честно ли бе човек? Това ли наистина си мислиш?

Самото правена на такава тема го доказва, наистина имаш нужда от внимание.

bgcommander
07-28-2014, 20:51
Уф, май сте прави. Проблема поне за мен е, че аз съм от Варна, а тя е от едно село до Тополовград. Едва ли ще се сетите къде е, просто е на 250 км. от мен някъде. Ех кофти... истината е гадна ама полезна.

102
07-28-2014, 20:56
П.П. И още нещо... не съм някакъв мрачен характер дето ще те изяде само с поглед (както изглеждам на снимката) :D

ахахаххахахах ненеен

bgcommander
07-28-2014, 21:18
ахахаххахахах ненеен
Еми.. така де... :D

Andjyy
07-28-2014, 21:29
Липсва частта с вечерята в Галина Палас

Fisherman
07-28-2014, 21:31
Преди една година се запознах с момиче от един форум и й поисках фейсбука й.

http://i340.photobucket.com/albums/o330/ShalerGatsbyLosClavos/StoppedReading.jpg

вуни на бета от километри

bgcommander
07-28-2014, 21:42
Олелеее... ясно ми стана, не пишете повече.

102
07-28-2014, 21:44
лош си мноо

Jaune
07-28-2014, 21:57
истината е гадна ама полезна.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! по дяволите, да:Д

Jaune
07-28-2014, 21:59
бтв как рано, оф, кви са тия глупости, как може да си пишете толкова време и да няма нищо, аре по-сериозно, аман, лека нощ бе

bgcommander
07-29-2014, 15:26
Ей това си написахме--> Тя:" та по твоя въпрос нз какво др мога да ти кажа освен че и аз си имам симпатии към теб но за сега са само на приятелско ниво в смисъл чувствам те близък даже много и ми е приятно с теб. аз по принцип си знам че имаш симпатии към мен то си личи но не знаех че точно сега имаш предвид това особено след като ми беше изтърсил веднъж че даже ме и обичаш направо ме закова :Д"
Аз: "пфф :D извинявай за заковаването"
Тя: "nqma problem stana mi priqtno to nqma kak da ne ti stane priqtno kato chuesh che te obichat po kakywto i da e powod"
Аз: "много се радвам тогава, щом ти е станало приятно, още повече се радвам, че ми каза истината и че не ме излъга
браво на тебе Деничке! Супер си! ;)
Тя: "e kak shte te lyja nqma prichina da go pravq znaesh :P az ako shte kazvam neshto go kazvam na pravo :D
Та това ми се случи онази вечер. Кажете, как трябва да го разбера това?

Jaune
07-29-2014, 15:31
Че те възприема като приятел.

seek&destroy
07-29-2014, 15:35
Какво има да се разбира? Сляп да си ще прогледнеш, повече от ясно е, друг е въпроса, ако искаш да си затвориш очите след написаното.

Jaune
07-29-2014, 15:44
Недей така, човекът е влюбен и иска да се хване за нещо. Истината е гадна, ама полезна!

bgcommander
07-29-2014, 17:07
Еми кофти..., отивам на латино танци, дано пък там си намеря девойче...Айде със здраве, благодаря на всички коментирали!

Jaune
07-29-2014, 17:14
Само горе главата :Д

bgcommander
08-03-2014, 14:05
Естествено ;)
Напоследък и двете глави са ми горе :D :D

Summer Fresh
08-03-2014, 15:32
Стани от компа и излез малко навън, па може да си намериш някоя, истинска. ;)

bgcommander
08-05-2014, 18:43
Стани от компа и излез малко навън, па може да си намериш някоя, истинска. ;)
хехе, благодаря за съвета. Аз не се прибирам вкъщи по цял ден. Ще се погрижа за тази работа... отивам на танци! :D ;)

vanqsp
08-06-2014, 06:56
Аман от заблудени хора..

marilyn
08-06-2014, 15:29
Трябвало е да се виждате повече, но явно разстоянието ви пречи. От чата, който си постнал, разбирам, че тя те има само като приятел.

Излизай с мацки, с които можеш да се виждаш често и живеят близо до теб, стига си общувал виртуално.