PDA

View Full Version : Може ли момиче да ме обикне ?



teodor98
07-28-2014, 21:32
Здравейте на всички ! Искам да споделя една кратка историйка с вас ако може ? :) Аз съм съвсем обикновено момче на 16 години което все още си търси първата "дама в живота" Знам повечето мой връстници са имали вече по 5-6 дори са правили и секс, но аз не съм такъв . Не че съм уродлив или нещо такова, но просто не съм споделял чувствата си към "нежния пол" :) Аз съм момче което взима стипендия , бори се за сертификат и търся своето "момиче мечта" . Какво е то ли ? То е момичето с което ще се смея, ще идва в нас всеки свободен ден да играем на компютъра или да гледаме филм. Да тичаме до магазина за пуканки и кола и да се тъпчем :3 Да си я водя на море или планина и да и свиря на китара и да бъдем само двамата . Не искам някаква която се прави на "кифла" ( да ходи по чалготеки или се напива всяка събота ). Много ще се радвам да прочета вашето мнение по темата на милите дами и момчета ! :)

vikAy
07-29-2014, 09:59
Може

RapExotic
07-29-2014, 17:55
Какво мнение очакваш? Твърде идеализираш нещата, но не е невъзможно да откиеш такова момиче. Не бързай, все някога ще я намериш.

HellMoon
07-29-2014, 21:51
Естествено, че може.

Getyourfreakon
07-29-2014, 21:55
На 14 години, трудно.