PDA

View Full Version : Момчета..и пак момчета :х



simonna88
07-29-2014, 12:03
Здравейте!
Пиша тук,понеже съм объркана,а "приятелките" ми повърхностни когато стане дума за чужди проблеми. Ситуацията е следната при мен: На 16 съм,въпросното момче също. Приятели сме вече половин година,САМО приятели,но бих казала близки. Въпреки,че той има приятелка това не го спря да направи 3 опита да ме целуне (по различно време от годината). Най-напред гостувах на баба за известно време,през което не се виждахме и чувахме и след като се върнах и се видяхме той направи опит,но без успех,тъй като му казах,че би трябвало да се замисли за приятелката си..Втория опит беше след около месец.Поведението му много ме обърка,тъй като щом го попитах каза,да забравя,все едно нищо не е станало.Казах си окей,случва се. Но подозирам,че съм започнала да го харесвам,защото наскоро тръгна да ме целува и не се дръпнах :( Чувствам се гадно,заради приятелката му..поисках да говорим отново,но думите му бяха,че по-добре да забравя,защото това,което се е случило нямало да доведе до нищо хубаво..След първия път отрече,да ме харесва или нещо от сорта,но кой целува ей така,от нищото човек,който не го привлича.. :(
Бих се радвала да чуя мнения и съвети от вас.

vaseto952
07-29-2014, 12:36
I az sum go pravil :D neznam oburkvashto e nemoga da ti pomogna

xoxi
07-29-2014, 14:53
Другия път просто му удари един шамар.

Amore-Mio*
07-29-2014, 15:19
Явно си търси нова тръпка, но го е страх да не изгуби сигурното.

Според мен не се занимавай с него. Стой настрана. Поне докато е обвързан.

HollyGolightly
07-29-2014, 15:30
Другия път просто му удари един шамар.
+
кажи на приятелката му, нека знае с що за човек се е хванала :?

RapExotic
07-29-2014, 17:58
Може пък приятелката му да го държи на сух режим..

hey.mistery
07-29-2014, 20:49
Не ти трябва такъв. Момчета, колкото искаш, ще си намериш някой, който е за теб.

HellMoon
07-29-2014, 21:34
Ако се получи нещо между вас:
-ще си му прецакала и без това нестабилната връзка
-приятелството ви
-шанса да си с подходящо момче

Не се занимавай с него и не обръщай внимание на тези опити.
Той търси нещо ново, някаква тръпка, а ти си му под ръка ;)