PDA

View Full Version : Любов?!



vani sun
07-29-2014, 16:39
Здравейте! Преди 3 седмици се запознах с едно невероятно момче. Писахме си много по скайп, говорихме си. Видях го на снимка и е просто страхотен, но има проблем- той е на 17 и му казах, че съм на 16, а съм на 12! Той отбягва още видео разговорите, но го разбирам- сигорно се притеснява. Знам вече много неща за него, както и той за мен. Откакто го срещнах знам какво е любовта и тя е прекрасна. Не живее много далече, в близкия град и може да се видим, но се притеснявам първо- как ще реагира, като разбере, че съм на 12 и външния ми вид. Имам самочувствие и знам, че съм красива с хубаво тяло, но не знам дали ще ме хареса. Той е страшно мил. Праща ми много целувки и аз на него. Не знам какво да правя, защото приятелките ми казват, че той е много голям. Но 5 години не са толкова много. Искам да видя вие какво мислите и защо толкова отбягва тези видео разговори(според мен се притеснява, защото така ми писа), но други казват, че той ме лъже.
Помощ!

OMGOMG
07-29-2014, 16:43
Ами и ако той е излъгал и е някакъв чичко на 50 ?

girlwithblueeyes
07-29-2014, 16:47
Мдaa нaпълно вероятно е дa си пишеш с педофил,или дa ти е прaтил чуждa снимкa;)

FemaleEyes
07-29-2014, 16:49
Лъжата проваля целите, скарва хората и разваля приятелства. Разбери че ще се скараш с всеки приятел кого лъжеш.

Gad
07-29-2014, 17:20
Лъжата проваля целите, скарва хората и разваля приятелства. Разбери че ще се скараш с всеки приятел кого лъжеш.

Отново моя човек ми чете мислите, браво FemaleEyes ти си ми, като брат близнак. :D

Andjyy
07-29-2014, 17:54
Откакто го срещнах знам какво е любовта

:D

RapExotic
07-29-2014, 18:07
Дано след първото онлайн "влюбване" в непознат сдигнеш до прозрение относно този тип комуникации. Ако го сториш си едно ниво над останалите, които допускат тази грешка многократно.

girlwithblueeyes
07-29-2014, 18:44
Зa товa еднa прогрaмa сложенa от родителите и нямa дa имa тaкивa истории.

FemaleEyes
07-29-2014, 19:02
Отново моя човек ми чете мислите, браво FemaleEyes ти си ми, като брат близнак. :D

Ако искаш ме добави в skype angelche003 не да си пишем ами просто ей така да ме имаш ако ти трябвам за нещо.

HollyGolightly
07-29-2014, 19:12
Много вероятно е и той да те лъже и за това да избягва видео разговорите.
А такива хора като теб не разбирам, рано или късно, всички лъжи излизат наяве, какъв е смисълът да го мотаеш и да му даваш грешна информация?

mcfe
07-29-2014, 20:38
Много вероятно е и той да те лъже и за това да избягва видео разговорите.
А такива хора като теб не разбирам, рано или късно, всички лъжи излизат наяве, какъв е смисълът да го мотаеш и да му даваш грешна информация?
Е нали видя годините, тя е на 12, на тая възраст...та тя е още дете. Не разсъждава правилно все още.

HellMoon
07-29-2014, 21:26
Не си го виждала на живо, не го познаваш, на видео разговор все още, но пък си го ''срещнала'' и вече знаеш, че това е истинската ти любов?
И според мен е, правилно мислиш. Такава силна любов си е рядкост.

vanqsp
07-30-2014, 10:48
Не се опитвай да бъдеш по - голяма, живей според годините си. Рано ти е за любов..

Amore-Mio*
07-30-2014, 11:10
Защо го излъга?
Истината излиза наяве. А ти ще съсипеш всичко, дори преди да е започнало, не че има шанс, де, но все пак. С лъжи нищо не се печели - ще изгубиш приятелите си, близките си, всичко, не лъжи. И не бъди такава наивна, и не си внушавай, че си намерила любовта - особено, когато нито сте се виждали, нито сте говорили нещо кой знае какво.

sometimes_
07-30-2014, 11:14
Искам и аз да сА влюбя по интернетА... :(

fanton1
08-01-2014, 10:18
az nqmam golqm opit s zapoznavaneto po internet no mi se e sluchvalo nqkolko puti taka da me izigraqt i ot togava mn se promenix iskam da kaja che ne trq da se doverqvash na dumite na nqkoi s koito si se zapoznala predi 1 mesec zashtoto ima golqm shans toi da luje za povecheto neshta i da iska samo da te izpolzva ne mu se doverqvai napulno zashtoto ako razberesh che polovinata ot nagovorenite ti neshta sa luja shte i shte te boli mn zn ot lichen opit tova i mi beshe mn trudno da se suvzema