PDA

View Full Version : Захранване ?



boombaam
07-29-2014, 17:10
От 4 дни не бях яла почти нищо и съм свалила 3 килограма. Ядох само банани, ябълки, мляко .. Не съм го направила умишлено наистина, но така се получи, че напоследък се притеснявам много, защото всеки ден все по-лоши неща се случват и ми е много трудно. Бях в депресия сякаш тези дни и не съм яла нищо, защото не ми се ядеше. Ако някой е имал такива моменти моля да ми каже след този глад как се захранва, но без да качва килограмите ? Не съм го направила, защото искам да отслабна не ми е до това, но го направих и нямам желание да си върна старите килограми ..

Моля не ме нападайте заради тези килограми :)

ShtrudeL
07-29-2014, 17:34
аз пък точно това мисля да направя тея дни, за да сваля някой излишен килограм ^^

храни се по-често но по малко
свари/изпечи си картоф

boombaam
07-29-2014, 17:37
аз пък точно това мисля да направя тея дни, за да сваля някой излишен килограм ^^

храни се по-често но по малко
свари/изпечи си картоф

Яж това което и аз и си ги свалила 3-4 килограма. Мерси за отговора :) Четох преди малко, че едно ядене трябва да е колкото шепата ти :D

lovefootball
07-29-2014, 17:45
Ами да по-малко трябва да се яде, но не се нахвърляй на тежки храни :D

draid
07-29-2014, 19:23
Аз преди време карах 2 седмици на мюслита с прясно мляко и веднъж седмично риба и после преяждах буквално от една супа, пък ако хапна нещо по-сериозно имах усещане, че съм изял бомба.

Dusty
07-30-2014, 17:27
Може и филийка да си препечеш, но без масло отгоре. Иначе картофи, повечко плодове и така ;)