PDA

View Full Version : Помощ .. :3



TheJackson
07-29-2014, 22:53
Здравейте .. проблема е ,че се влюбих в момиче 2 години по-малко от мен .. смисъл аз ще ставам 9 клас тя 7ми .. просто не мога да спра да си мисля за нея .. обаче вие ме посъветвайте да продължа ли (не сме гаджета) За мен тя е просто прекрасна .. не съм виждал 01 толкова хубава ! .... обаче приятелите ми и въобще МОЛЯ ви отговорете ми и кажете какшо да правя и да наистина се влюбих !

LlamasFTW
07-30-2014, 12:56
1.Имате ли допирни точки (в смисъл виждате ли се често, било то в у-ще, навън и т.н.)?
2.Мисля, че трябва да опиташ, ако забележиш, че и тя те харесва... е, ти си знаеш
3.НЕ опитвай с фейсбук или скайп. Поискай й номера (старомодно е, но е по- добре така)
Дано да съм ти помогнала (:

LlamasFTW
07-30-2014, 12:56
1.Имате ли допирни точки (в смисъл виждате ли се често, било то в у-ще, навън и т.н.)?
2.Мисля, че трябва да опиташ, ако забележиш, че и тя те харесва... е, ти си знаеш
3.НЕ опитвай с фейсбук или скайп. Поискай й номера (старомодно е, но е по- добре така)
Дано да съм ти помогнала (:

TheJackson
07-30-2014, 13:47
1.Еми не точно .. 2. може 3. Еми принципно писах и в аск.фм и каза ,че иска да и пиша и тн. обаче иска във фейсбук .. защото тя не знае ,че съм аз ако отида просто ей така анонимно може да не ме хареса ... та нз да и пиша ли във фейсбук

RapExotic
07-30-2014, 17:54
По въпроса дали да опиташ с нея - да!
По въпроса дали да и пишеш във Фейсбук - като за начало не. Първо се запознай с нея на живо, поискай и фейсбука (дори и да го знаеш) и след това и пиши. Чата с човек, който познаваш лично има много по-голяма стойност от този с непознат. Наблегни на реалното общуване, а чата го ползвай само за да си оговаряте срещи и да се "чувате", когато не можете да се видите.