PDA

View Full Version : Голям проблем



chepami
07-29-2014, 21:55
Здравейте аз съм момче, но може да ми помогнете. Постоянно ми се чука и то мощно. Сутрин чепа е надървен. Като видя голи пичи баджаци и откачам. Имам желание да пръсна всички малки мокри влажни сливки. Дори след като клатя ми трябват 15 мин и мисля за други мацурани. Няма значение коя е, просто 1 път и омръзва и трябва друга. Това е откакто се помня. Лошото е, че когато някоя сочна пичка ме гали или потърква дупе в мен ставам като камък и не мога да я бавя. Качвам я на коня и това е. Лошото е, че съм попадал на много мокри сливи и ме е изпълвало на макс. Дали това е голям проблем и може ли някое момиче да ми помогне? Благодаря Ви, ще чакам отговор с притаен дъх и ръка върху клавиатурата.

igaydarov
07-29-2014, 22:06
бааа мн си загорял човек... вземи изчукай за 1 ден няколко, и кажи дали ти е помогнало, или хвани 1 путе и го изчукай 5-6-7-8-9 пъти за деня и виж има ли резултат...

може би да е проблем, сливата ако е суха и иска любовна игра преди това

chepami
07-29-2014, 22:12
Не знам, май си прав. Не очаквах толкова бърз отговор. За сега ще се взема в ръце и утре ще звънна няколко телефона. Благодаря ти за помощта и дано се окажеш прав само не разбрах едновременно ли трябва с няколко, защото с две съм пробвал, но ефекта е за около 20 мин и всичко преминава. Ако това не помогне ще ида на лекар в петък, защото не се издържа.

de-X-ter
07-30-2014, 07:36
пробвай мъжко, ще забравиш за всички влажнотии дето си мислиш. ако пък се оставиш и да ти го подадат...направо ще се преродиш.

Успех и пиши пак за резултат!

Waaazzaaaap
07-30-2014, 07:56
Ставаме двама :D (въпреки, че като ми се потърка някоя ставам камък само на едно място)

RapExotic
07-30-2014, 17:16
Нимфомания?

Ouroboros
07-30-2014, 18:35
Здравейте аз съм момче, но може да ми помогнете. Постоянно ми се чука и то мощно. Сутрин чепа е надървен. Като видя голи пичи баджаци и откачам. Имам желание да пръсна всички малки мокри влажни сливки. Дори след като клатя ми трябват 15 мин и мисля за други мацурани. Няма значение коя е, просто 1 път и омръзва и трябва друга. Това е откакто се помня. Лошото е, че когато някоя сочна пичка ме гали или потърква дупе в мен ставам като камък и не мога да я бавя. Качвам я на коня и това е. Лошото е, че съм попадал на много мокри сливи и ме е изпълвало на макс. Дали това е голям проблем и може ли някое момиче да ми помогне? Благодаря Ви, ще чакам отговор с притаен дъх и ръка върху клавиатурата.

Ми освен да те запозная с бившата ми класна, друго не се сещам :D

igaydarov
07-30-2014, 19:40
пробвай мъжко, ще забравиш за всички влажнотии дето си мислиш. ако пък се оставиш и да ти го подадат...направо ще се преродиш.

Успех и пиши пак за резултат!

не ми се вярва да си пада по мъже като теб...
"Дали това е голям проблем и може ли някое момиче да ми помогне?"

InnocentFuck
07-30-2014, 21:49
Тролващ загорял некадърник , който се мисли за интересен :D

Christinna
07-30-2014, 22:51
Гадното е, че още не са измислили лек за простотията.

SkiCatA
07-31-2014, 07:58
Здравейте аз съм момче, но може да ми помогнете. Постоянно ми се чука и то мощно. Сутрин чепа е надървен. Като видя голи пичи баджаци и откачам. Имам желание да пръсна всички малки мокри влажни сливки. Дори след като клатя ми трябват 15 мин и мисля за други мацурани. Няма значение коя е, просто 1 път и омръзва и трябва друга. Това е откакто се помня. Лошото е, че когато някоя сочна пичка ме гали или потърква дупе в мен ставам като камък и не мога да я бавя. Качвам я на коня и това е. Лошото е, че съм попадал на много мокри сливи и ме е изпълвало на макс. Дали това е голям проблем и може ли някое момиче да ми помогне? Благодаря Ви, ще чакам отговор с притаен дъх и ръка върху клавиатурата.
На 10 години ли си ... :D

chepami
07-31-2014, 21:37
Тролващ загорял некадърник , който се мисли за интересен :D

Не очаквах такава прозорливост. Не съм видял че трябва да се описваме в коментара на тази тема :? Явно ти си първият, който се е описал. Продължавай да бъдеш така честен със себе си и околните.

chepami
07-31-2014, 21:40
пробвай мъжко, ще забравиш за всички влажнотии дето си мислиш. ако пък се оставиш и да ти го подадат...направо ще се преродиш.

Успех и пиши пак за резултат!
Нямам нищо против вас от другия бряг, но не карайте и нормалните да пробват вашите методи. Явно при теб е подействало. Продължавай в същия дух и не се крий.

chepami
07-31-2014, 21:44
Гадното е, че още не са измислили лек за простотията.

Моля пиши по темата. Ако не можеш да помогнеш поне не се опитвай да търсиш и предлагаш лекарства. Продаването на лекарства по интернет не е разрешена от закона! Моля потърси в аптеката. И все пак ще опитам да ти помогна, като ти дам съвет да пуснеш тема, че ти е гадно и търсиш лек за простотията си, дано ти помогнат.

chepami
07-31-2014, 21:45
На 10 години ли си ... :D
Всъщност съм на 6. Но това не е по темата. Да не би да учим в 1 детска градина?

chepami
07-31-2014, 21:49
Ми освен да те запозная с бившата ми класна, друго не се сещам :D

Благодаря ти пич. Ето 1 човек, който разбира мъката ми. Сигурно е над 50, но това може да ме спаси :D

de-X-ter
08-01-2014, 08:28
не ми се вярва да си пада по мъже като теб...
"Дали това е голям проблем и може ли някое момиче да ми помогне?"

Ако искаш да ме заговориш ми пиши на лично и не спами темата на човека, но ако си този от снимката недей...


Нямам нищо против вас от другия бряг, но не карайте и нормалните да пробват вашите методи. Явно при теб е подействало. Продължавай в същия дух и не се крий.

моя бряг си е много правилен ;) и както забелязваш хич и не се крия... и btw приех проблема ти и съм напълно сериозна в съвета си.

Christinna
08-01-2014, 09:18
Моля пиши по темата. Ако не можеш да помогнеш поне не се опитвай да търсиш и предлагаш лекарства. Продаването на лекарства по интернет не е разрешена от закона! Моля потърси в аптеката. И все пак ще опитам да ти помогна, като ти дам съвет да пуснеш тема, че ти е гадно и търсиш лек за простотията си, дано ти помогнат.

Веднага пускам тема! Само гледай пръв да коментираш.

Ouroboros
08-01-2014, 10:38
Благодаря ти пич. Ето 1 човек, който разбира мъката ми. Сигурно е над 50, но това може да ме спаси :D

Всъщност е на 45, ноо е една много поддържана (от учителите главно) жена. Ще ти хареса.

sevdaka1
08-28-2014, 13:36
хм, кофти работа