PDA

View Full Version : Не мога да го забравя



Pipi34
07-30-2014, 06:37
Имам проблем! Преди 6-7 месеца се разделих с бившия ми ,но още не мога да го забравя. Искам ,но не мога! Опитах всякакви съвети от интернет,от тийн книги ,но просто не мога! Всяка нощ го сънувам и в съня ми винаги сме разделени и той е с новото си гадже. Искам веднъж завинаги да спра да го обичам! Вече 5 години го харесвам и това време мина в болка,ревност и сълзи. Не знам какво да правя? Помогнете ми!

de-X-ter
07-30-2014, 07:19
времето лекува всичко...понякога е повече понякога по-малко.
Като цяло е най-добре да се разсееш...ама не да ми четеш романтични книги, гледаш драматични сериалчета и т.н. Излез с необвързани приятели/ки, запиши се на някакъв курс - срещай нови хора.

Тъпкането на едно място няма да ти помогне в никакъв случай.

paradosou
07-30-2014, 09:52
Айде, ще напиша най-неадекватния коментар в темата, то се е видяло, че днес е смахнат ден :smt047.
Та: 'Надяваш се, че времето лекува? Ако беше така, най-възрастните щяха да са най-щастливи, не мислиш ли?! А най-щастливите всъщност са децата. И всички останали, които не са позволили Времето да им постави пълна упойка. Преди лечението.'

vanqsp
07-30-2014, 10:43
Не се самосъжалявай. Излизай, забавлявай се, уплатнявай си времето максимално.

Andriana_Stoqnova2001
07-30-2014, 13:42
Както някои хора тук ти казаха времето лекува ;) но за съжаление понякога не ! Излизай, забавлявай се, запознавай се с нови хора :)

FemaleEyes
07-30-2014, 21:37
Щом толкова време не спираш да мислиш за него отиди и му кажи. Дори и да има приятелка пак му кажи но не очаквай да се върне при теб. Питай го поне какво мисли. Ако нищо не се получи намери си друг. И какво искаш да кажеш с това че 5 години си го харесвала? Че сте били заедно 5 години ли?