PDA

View Full Version : Липса на цикъл



nasnedogonyat
07-30-2014, 11:54
Ето я и моята история. Последния път като правихме секс с приятеля ми беше на 6-ти юни (не сме ползвали презерватив , винаги е с прекъснат акт). След това той замина по работа и не сме се виждали от тогава и от тогава не съм правила секс. На 14/15-ти юни (не помня точно кой ден) ми дойде , но беше много кратко .. за около 2/3 дена. Мисля , че ми спря защото тогава пих алкохол , а когато пия алкохол - цикъла ми спира.
Никога не ми е бил редовен и винаги си идва с по няколко дена закъснение (на 18 съм) . На 21 юли получих някакво тъмно кафяво зацапване за около ден два и това беше .. не ми дойде , нищо.. Преди да ми дойде винаги ми е замаяно , корема ми е подут , ставам раздразнителна. Сега просто съм подута , замаяно ми е и съм леко изплашена. Също така имам ужасно голям апетит от скоро време.
Ще ходя на гинеколог , но понеже това ще стане чак другата седмица , бих искала да чуя някои мнения преди това. Случвало ли се е на някоя от вас?
Говорих с приятеля ми за това и той ми каза , че може да е психическа основа понеже скоро бях в мъничка "депресия".
Говорих и с две приятелки , едната каза че няма представа на какво се дължи , а другата каза че е на нервна основа.
Но все пак не са лекари или гинеколози , просто се посъветвах с тях и е малко вероятно предположенията им да са верни.
Как мислите ?


Забравих да спомена , че точно на нова година ми се наложи да пия Ескапел и от тогава цикъла ми стана още по нередовен от обичайното .. но това беше преди 7 месеца ... възможно ли е и това да е причината , понеже съм доста запозната с ефектите от ескапел и съм убедена , че е възможно да ми е прецакал целия организъм.


Моля без нападки , искам съвет или мнение като от човек на човек . Без детински подигравки и сарказъм :)

mlf
07-31-2014, 21:50
Възможно е да е от Ескапела, но най- добре ще ти кажат лекарите, а дотогава запази спокойствие и не мисли за това.
Дано всичко е наред (:

hey.mistery
08-01-2014, 08:26
Най-вероятно е от Ескапела.
Имаш една седмица до гинеколога, защо до тогава не си направиш един тест, за да не го мислиш още седмица това.

nasnedogonyat
08-02-2014, 17:26
Днес си направих тест и беше отрицателен, но ми направи впечатление , че чертичката се показа почти веднага ..