PDA

View Full Version : Помогнете ми!



regeneration
07-30-2014, 14:19
Здравейте! На 13 години съм и имам сериозен проблем! Когато се опитвам да оголя главичката на пениса си, стигам до половината и повече не мога. Имам чувството, че ако продължа ще ме заболи много и ще си направя нещо. Това фимоза ли е или още не е дошло времето за пълно оголване. Искам да знам дали да ходя на лекар или просто да изчакам. Бих отишъл на лекар веднага, но ме е срам да кажа на нашите! Какво да правя??

Благодаря предварително!

InnocentFuck
07-30-2014, 14:49
Можеш да отидеш на лекар и без да казваш на родителите си :)

regeneration
07-30-2014, 15:01
Благодаря за отговора, но мисля, че, за да отида на уролог сам ми трябват 18 години.

InnocentFuck
07-30-2014, 17:57
Отиваш при личния си лекар и му казваш той/тя да обясни на родителите ти , понеже ти не можеш :)

regeneration
07-30-2014, 18:43
Може да го направя, но незнам как да го кажа... "Не мога да оголя главичката на пениса напълно" става ли?

draid
07-30-2014, 19:42
Абе не се излагай ами кажи на баща ти. Това е често срещан проблем, да не говорим че няма абсолютно нищо странно в това да кажеш на родителите си. Отиваш и казваш: "Абе тате май имам проблем, нещо не мога да го оголя целия и ме боли, може ли да ме заведеш на лекар" и си готов. Да не говорим, че дори и да отидеш на лекар сам, никой няма да тръгне да те оправя без знанието на родителите ти.

regeneration
07-30-2014, 20:37
Ок! Мерси на всички. Отивам при татко и му казвам! Може да заключите темата.