PDA

View Full Version : Правилно ли е това? :(



asettooo
07-30-2014, 17:10
Здравейте! Незнам вече какво да правя, затова реших да попитам в някой форум. :( С гаджето ми сме заедно от почти 11 месеца. Той е на 18, а аз на 14. Напоследък неспираме да се караме и незнам вече как да постъпя. От 1 месец само ме обижда когато се караме, казва ми, че съм грозна, противна, тъпа, мърша, смотана и какви ли ни други обиди. Когато се запознахме до 8-9 месец се държеше мн добре, е пак се карахме, но не като сега. Аз много го ревнувам, защото го обичам, а и той мен ме ревнува много. Напоследък от няколко дни ми казва, че съм станала отвратитилна по поведение. Аз понеже го ревнувам и понякога му забранявам да излиза с приятелите си, а само с мен. Като илиза с друг мисля, че с него взима и друга. Та въпроса ми е правилно ли е да му забранявям да излиза с приятелите си и изобщо да излиза без мен? Аз много го обичам моля ви някой да ми каже? А ако не е правилно какво да правя за да не се притеснявам?

draid
07-30-2014, 17:15
Ще ти дам някой неща над които да помислиш ако изобщо можеш. Първо какво си мислиш, че прави 18г с дете на 14 ? След това ще те запитам ти как си представяш да му забраняваш да излиза ? Аз лично не мога да си представя, че дете на 14 ще ми казва какво да правя и какво не. Обичал те викаш ? Помисли си пак. Така е като искате да се чукате все с батковци за да си вдигате точките. Ясен ми е и той колко е стока, че да тръгне с 13-14г.

asettooo
07-30-2014, 19:24
Искам сериозно мнение не обиди! Да обича ме от 3 дни е така не от както сме заедно! Който ще се заяжда да не пише :)

draid
07-30-2014, 19:35
Дам вярвай си, не се ли чудиш защо не се избиват да коментират темата ти ?

FemaleEyes
07-31-2014, 00:59
Мога да ти кажа какво да направиш, но ти няма да го направиш.

asettooo
07-31-2014, 05:19
Какво?!

muhatacece
07-31-2014, 05:26
ti si otkachena we, ostay momcheto da disha, da izliza s priqtelite si, ama da izliza i s tebe :) zadushavash go. na 14 si, dori nqmash 15 trugnala da zubranqva na 18 godishen muj, dali da izliza s priqtelite si :D a i si prekaleeeeeeeno malka . skoro she iska da te bodne toy, da go znaesh

FemaleEyes
07-31-2014, 07:33
Пребий го безмилостно.

tori
07-31-2014, 07:38
И двамата пращите от акъл.

xoxi
07-31-2014, 08:55
Mила, да ти кажа, че мнението на draid въобще не е обида към теб, нито пък заяждане. Съвсем точно го каза, а това, че на теб не ти изнася да чуеш истината, вече е друг въпрос.
Ако си написала тази тема с цел да чуеш само това, което искаш, кажи какво е, за да ти го кажа.
Ако искаш истински съвет, тогава си отвори очите и виж, че това момче се подиграва с теб. В любовта няма място за такива думи, с каквито те нарича той. Плюс това коя си ти, че ще му забраняваш да излиза с други?! Какво, няма да излиза с неговите приятели, които предполагам са му и връстници, а ще стои да си играе с теб ли?
И двамата се отнасяте много неправилно един към друг, което е сигурен знак, че тази връзка няма да я бъде още дълго. Колкото по-рано го осъзнаеш, толкова по-добре за теб.

smilegirl12
07-31-2014, 09:11
Има два варианта 18 годишен да излиза със 14 годишна 1- заради секса 2-защото наистина се е влюбил а по това което си писала се съмнявам да е второто пък щом го обичаш имай му доверие или просто питай негов приятел (което не означава че ще ти каже истината)

Christinna
07-31-2014, 12:00
Дори и някой да ти даде добър съвет тук много ме съмнява да го приемеш при положение, че си на 14. И другото, което е малко ми е странно да говориш за обич, при положение, че си малка още, за да знаеш какво е.
Не е хубаво това, че от ранна възраст се занимаваш с хора, които те обиждат и не те уважават.. не че нещо, но мога да си представя за в бъдеще какво ще е.

vanqsp
07-31-2014, 12:08
Може би си му прекалено досадна с бебешкото ти държание и тъпата ти ревност. Не може да му забраняваш да излиза, така го задушаваш и обсебваш. Ако той не ти отделя достатъчно внимание се замисли дали самата ти не си причината, а не някое друго момиче.

RapExotic
08-01-2014, 00:14
Как ще му забраняваш да излиза с приятели? Той на теб забранява ли ти? Това да си във връзка с някой не означава да го откъснеш от света, да го замонашиш и да мислиш, че той е твоя собственост. Връзка се гради на доверие и сходство в убежденията, а не на ревност и заплахи. Но на 14 трудно ще го разбереш, тъй че се вслушай в съвета на draid и си хвани някой на твойта възраст и акъл.

girlwithblueeyes
08-01-2014, 00:21
Чудя ви се кaк.обичaте хорa,който ви третирaт кaто пaрцaли.Другото ти нямaш никaкво прaво дa му зaбрaнявaш,дори дa го помолиш не стaвa.Просто не държи нa теб,не си му вaжнa
A фaктa че въобще е тръгнaл с теб говори лошо жa него.