PDA

View Full Version : Не мога да я разбера..



georgievv
07-30-2014, 20:16
Здравейте .. никога не съм предполагал, че някога бих писал тук заради момиче, но ето че ми се наложи. Аз съм на 20 и никога досега не съм имал връзка по-дълга от 3-4 месеца. Никое момиче не ми е задържало интереса, въпреки че съм бил с доста красиви момичета. Приятелката ми е на 16. За пръв път да се задържа толкова дълго с момиче - 1 година. Много сме се карали, спорили, но винаги сме се разбирали. Единствения ми проблем - не иска секс.Една вечер бяхме у нас, техните бяха на почивка и започнахме да се натискаме. Направихме го и след това адски много се промени .. Каза ми, че не ме е виждала такъв, бил съм груб.Ставал съм коренно различен човек в леглото. Извиних и се, но оттогава не знам, страхува ли се .. почна ли да я обарвам се дърпа. Измисля си някакво оправдание и спираме. Та въпроса ми е: как да я предразположа, за да се отпусне ? Подхождал съм всякак но не иска и не иска.

SkiCatA
07-31-2014, 08:00
докато самата тя не се почувства уверена, че иска - няма начин да я накараш ... не пришпорвай нещата ..

hey.mistery
07-31-2014, 08:59
Не я обарвай, покажи ѝ разбиране. Когато се почувства готова, тя сама ще ти покаже.

vanqsp
07-31-2014, 12:30
Девствена ли е била?

georgievv
07-31-2014, 13:14
Девствена ли е била?

да

THEJOK3R
07-31-2014, 21:41
Контролирай се по време на секс.

igaydarov
07-31-2014, 22:01
ми виж сеа лек, ти си бил некво животно в леглото. първите няколко пъти на 1 жена тр са по такива, по умерени, по полека да я караш защото тогава я боли и тя самата не изпитва удоволствие, а ти си я ебал та си и разпрал вагината кой знае колко ти се е ебало и не си съобразил... най-вероятно за това ти казва че си груб... малката слива е трябвало хубаво да я възбудиш да е добра овлажнена и т.н. освен това не всички се кефят на грубия секс голяма част от мацките искат и обожават любовната игра преди секса.

RapExotic
08-01-2014, 00:04
Ти си оставил трайна следа в съзнанието и (по-точно в подсъзнанието и) и сега всеки път, когато я докоснеш ще изникват неприятните спомени в главата и. Сега е почти невъзможно да оправиш нещата.

girlwithblueeyes
08-01-2014, 00:28
Бъди по нежен ,може в дaден момент дa си стaнaл по.груб.Целувaй я,гушкaй я
Покaжи и че не трябвa дa я е стрaх от.теб.Говори й.нежно,трябвa дa е хубaво овлaжненa и внимaвaй.кaкво кaзвaш или прaвиш.

The_69
08-01-2014, 12:42
Нaпрaви и мaсaж нa голо гръбче, постепенно спускaй ръце нaдолу и виж когa и дaли ще те спре. Зaдължително с олио, което стaвa и зa тaм или мaсaжчето нaпрaво с по-aромaтен лубрикaнт, кaкто и мaсaжът дa е поне 15мин, преди дa спуснеш нaдолу, подкрепен с нежни целувки по врaтa и гръбнaкa.

baby_baby
08-01-2014, 12:51
Не я обарвай, покажи ѝ разбиране. Когато се почувства готова, тя сама ще ти покаже.

Това

NambyPamby
08-02-2014, 00:20
първите няколко пъти на 1 жена тр по полека да я караш защото тогава я боли и тя самата не изпитва удоволствие
Така ли? Що ли съм го изпуснала тоя момент...

Ами, подходил си неправилно. Язък, че за хубавите момичета, с които се похвали, че си спал, след като след толкова бройки не си успял нищичко да научиш за жените. ;) Девствеността е стресиращо нещо. Невинаги има болка, невинаги има кръв, но винаги има притеснение, защото е нещо ново и непознато. Не може да я блъскаш като бик - телена ограда при положение, че момичето е девствено и притеснено. Не си успял да я предразположиш като хората, чукал си я като за последно, колкото да свършиш и си я отвратил от секса. Грубият и бърз секс от вратата за краката не е подходящ за първи път на момичето, не знам как ти е хрумнало изобщо.

Да я чакал бил? За къде да я чака? Той може до пенсия да стигне с чакане... Тя пък така и няма да се осмели да си поиска, защото е неопитна и е уплашена да не стане пак.

Съветвам те да си поговорите дълго и нашироко, да ѝ обясниш, че не искал така да става, че си пренебрегнал нуждите ѝ, приказвай ѝ колко е красива и невероятна, колко съжаляваш и този път(следващия тоест) ще е различно, нагушкай я и поне една вечер не ѝ налитай. Пробвай и това, което ти казаха за масажа, действа мнооооого отпускащо и възбужда добре. И когато пак опиташ, гледай да си нежен, да има мноого целувки, търпение и дълга(но не прекалено!) предигра, просто достатъчно, че да се възбуди. Пускай ѝ ръчички навсякъде, но бъди нежен, пусни първо по врата, после стигни до гърдите, включи и езиче и така продължавай докато стигнеш до долу. Не я награбвай като чувал с брашно от раз, отнасяй се внимателно. И имай предвид, че дори и да се е овлажнила доста, пак трябва да си внимателен, да не бързаш и да не си груб, да проявиш търпение поне в началото. И понеже си се издънил първия път, сега вземи се поучи малко и се съсредоточи върху НЕЙНОТО удоволствие.

draid
08-02-2014, 09:42
Извода какъв е от ситуацията ?
-Не се занимавай с хлапета.

paradosou
08-02-2014, 10:47
NambyPamby е изчерпала темата.

marilyn
08-02-2014, 22:19
Хвани си някоя по-голяма. Разлика от 4 години принципно не е много, но в тази възраст си е. До кога ще я чакаш? Има някои момичета, които много обичат да се правят на интересни като не пускат на гаджетата си. Който го е страх от мечки, да не ходи в гората. Една пълноценна връзка включва и секс.

Какво значи, че си бил груб? Това е много относително. За някоя може грубо да е хващането за косата, за друга и шамарчетата са нормални.