PDA

View Full Version : Закръглените момичета



tospukitoi
07-30-2014, 21:50
Здравейте! На 14 години съм 1.59 висока и съм около 65 килограма, преди година бях 50 в супер готина форма за мен, последните около 3-4 месеца ядях прекалено , пиех повече газирано и започнах да ям тесто, сега започнах отново да тренирам за да вляза във форма и имам нужда от помощ тялото ми е тип ябълка имам корем паласки и кръгло дупе ръцете ми от раменете до лактите са месести и не се харесвам никак, спяла съм газираното , тестените изделя гледам да се храня често, по малко , избягвам всякакви напитки освен вода и правя упражнения : Коремни преси, клякания, скачане с въже и сега започвам да тичам понеже съм астматичка не мога да бягам кой знае колко и да, ще съм благодарна ако ми помогнете да избегна йо-йо ефекта и да отслабна с около 10 килограма благодаря предварително :)

smilegirl12
07-30-2014, 21:51
probvai 90-dnevnata ili niskokalorichno da se hranish i sled meseh si super ;)

anonymous708973
07-30-2014, 21:52
За възрастта си си наистина на прав път, браво.
Не се увличай, да не вземеш да го караш само на ябълки. Никакви революционни диети няма да ти помогнат, запомни го, само водят до йо-йо ефект. Движи се повечко, ако можеш, запиши се на някакъв спорт, ще станат нещата, няма страшно! :)

lovefootball
07-30-2014, 21:53
Къв йо-йо ефект ? Тея 10 килограма за 2-3 месеца ще ги свалиш, а това е бавно и няма да имаш йо-йо ефект :D

tospukitoi
07-30-2014, 21:56
Благодаря, наистина от септември месец започвам айкидо и мисля да се запиша на волейбол , благодаря за моменталния отговор

Dusty
07-31-2014, 08:14
Така както си тръгнала, акао си редовна, ще се получи, не се безпокой ;):)

anonymous908491
07-31-2014, 08:16
На 14 години съм 1.59 висока и съм около 65 килограма,тялото ми е тип ябълка имам корем паласки и кръгло дупе ръцете ми от раменете до лактите са месести

От всичко по много.

lovefootball
07-31-2014, 08:33
От всичко по много.

Нека има :p

draid
07-31-2014, 13:28
Абе то аз до близо 20г бях 65кг на 1.80, какво правите вие ???

MaLkaTa_LaDy
07-31-2014, 19:31
Абе то аз до близо 20г бях 65кг на 1.80, какво правите вие ???
Ще се молим за теб, чадо.

По темата: Много добре си се насочила. Най-главното го правиш. Може само да добавя да внимаваш с въглехидратите. Наблягай на протеини, яж месо и млечни продукти, яйца и салати и ще се получи. Използвай докато е лято, защото сега не ти се яде толкова и като цяло предпочиташ по-леки неща заради горещините и ще ти е по-лесно. Опитай да караш колело, защото бягането ще ти увеличи много повече и то излишно сърдечния ритъм.

draid
07-31-2014, 20:42
Ще се молим за теб, чадо.

По темата: Много добре си се насочила. Най-главното го правиш. Може само да добавя да внимаваш с въглехидратите. Наблягай на протеини, яж месо и млечни продукти, яйца и салати и ще се получи. Използвай докато е лято, защото сега не ти се яде толкова и като цяло предпочиташ по-леки неща заради горещините и ще ти е по-лесно. Опитай да караш колело, защото бягането ще ти увеличи много повече и то излишно сърдечния ритъм.

Не са ми необходими молитви, благодаря.

FAKE IT
07-31-2014, 21:27
Благодаря, наистина от септември месец започвам айкидо и мисля да се запиша на волейбол , благодаря за моменталния отговор

Тренирал съм и айкидо и волейбол, да ти кажа честно не са от най-интензивните спортове. Що не пробваш кикбокс? Не е задължително да се биеш с някой, просто ще си правиш упражнения и удари във въздуха или на боксова круша и ще има многократно по-добър ефект за по-малко време.

anonymous708973
08-01-2014, 09:14
С кикбокс няма да отслабне.

FAKE IT
08-01-2014, 15:15
С кикбокс няма да отслабне.

Защо мислиш така? Лично аз точно от кикбокс + тичане 3 пъти седмично съм свалял 8-10 кг за недълъг период от време. Една от бившите ми приятелки се беше записала също и имаше супер резултати и при нея още на първия месец.

Минавал съм през около 3 зали в София и 4 в Пловдив. Тренировките не бяха еднакво интензивни, но дори в най-лошия си вариант са по-ефективни от всичко друго, което съм тренирал преди.