PDA

View Full Version : NORMAL???



Здр!
07-31-2014, 13:51
Здр! Аз съм момиче на 15 години. Проблемът е че ми се присмиват защото ходя сплетена на плитки, винаги съм с една класическа плитка или с две класически. Харесва ми да ходя така но в училище ми казват ВИЖТЕ Я ВЕЧЕ КОКОВЕ ЗА ДИСКОТЕКА ТРЯБВА ДА НОСИ ТЯ ДЕТСКИ ПЛИТКИ. МАйка ми ги прави защото тя обожава инак сама ги правя. Вие какво мислите за това, нормал ли е постояно да съм с тях или е абнормал? И на вас допада ли ви като стил?

IlovEmyPuffYToY
07-31-2014, 14:39
оле, не мога да повярвам...СЕРИОЗНО ЛИ вече и на това ли се присмиват?? Въобще да не ти пука, хах. Сигурна съм, че просто се заяждат или закачат с теб самата, не е заради плитките. Знаеш ли колко много момичета искат да се научат сами да си сплитат косата, защото е сладко? Това никога не излиза от мода. Мале, до какво доживяхме. Тегли им една майна. Ти с каквато и коса излезеш имам чувството, че все на някого нещо няма да се харесва. Ама ти не си родена, за да ги радваш, тъй че гледай си живота. Ако искаш спри да носиш плитки, но според мен това не решава проблема. Напротив носи си ги и имай повече самочувствие, не някакви пикльовци да ти контролират живота (в тоя случай косата). П.с. Т'ва да ходиш на чалготеки на 15 не е повод за гордост, да не те бъркат.

Ryuko
07-31-2014, 14:52
Здр! Аз съм момиче на 15 години. Проблемът е че ми се присмиват защото ходя сплетена на плитки, винаги съм с една класическа плитка или с две класически. Харесва ми да ходя така но в училище ми казват ВИЖТЕ Я ВЕЧЕ КОКОВЕ ЗА ДИСКОТЕКА ТРЯБВА ДА НОСИ ТЯ ДЕТСКИ ПЛИТКИ. МАйка ми ги прави защото тя обожава инак сама ги правя. Вие какво мислите за това, нормал ли е постояно да съм с тях или е абнормал? И на вас допада ли ви като стил?
голем си батал значи :D

Маргаритка
07-31-2014, 15:22
Нормал си е да носиш косата си, както се харесваш и ти е удобно. Да не ти пука другите какво мислят, няма цял живот да се водиш по тяхното мнение. Ако решиш да разнообразиш, например да си пуснеш косата, го направи, заради себе си.

killer6
07-31-2014, 15:38
kopirai pricheski ot internet

Vladislav Hellsing
07-31-2014, 15:49
ее постоянно да си с плитки някво тъпо.
иначе не

RapExotic
07-31-2014, 23:48
Да, нормално е. Понякога дори е секси, но зависи как ти стоят.

Light_Dreamer
08-02-2014, 16:35
Напротив, плитките са уникални и сладки. Завиждат ти. Вместо да ти е гадно вдигни високо глава.

HellMoon
08-02-2014, 17:20
Разнообразявай, не ходи само с една или две. Винаги можеш да промениш прическата си, но важното е на теб как ти допада. Ако толкова държиш да са плитки можеш да сплетеш бретона, да се направиш на френска плитка /или заедно с класическа да ги съчетаеш/ една мъничка, която да пада диагонално отзад. Има много начини и стоят красиво, аз лично не мога да се сплитам сама и винаги го прави някоя приятелка.

Loll.er
08-10-2014, 19:57
Направо ако искат, ходи им се пусни :)