PDA

View Full Version : Една дълга и болезнена "любов" - Какво да правя?



MrMarley
07-31-2014, 22:40
Здравейте. Значи ще се опитам възможно най-кратко да обясня за какво става въпрос.
Преди 11 месеца се запознах с едно момиче, тъй като ми беше в новия клас. Постепенно нещата между нас се получиха без да очаквам, но беше горе-долу 7 месеца след запознанството и през всичките тези 7 месеца тя ме разиграваше по всевъзможни начини, които мисля, че е безсмислено сега да изброявам. Пада се април месец, когато официално тръгнахме и си мислих, че нещата ще да са наред. Но за тези 3 месеца и нещо, в които ходим, ние сме се виждали едно максимум 10 пъти, без дните в училище. Постоянно бях рязан, когато тъкмо пристигах пред тях за да се видим, постоянно отделях максимум от времето си, или бях готов да отделя, постоянно бях готов да зарежа когото и да е и каквото и да е, а тя ме лъжеше и когато се дънеше за пореден път, аз получавах романи колко много ме обича и как съжалявала, както и общи приятели ми звъняха как им ревяла и била изпаднала в депресия. Бях готов на всичко, отидох дори на 40км от града за да се видим и и там като пристигнах ми каза, че няма как да стане. Общо взето всички грешки бяха от нейна страна и само аз бях този, който прощаваше...Милиони пъти. А и те не бяха само свързани с това, че не се виждахме, всяка възможна издънка в една връзка (без изневяра) беше направена от нея, сякаш нарочно. Постоянно ми пишеше как съм и всичко в тоя живот, как дори повече от родителите си ме обичала, повече от всичко, как съм и бил най-ценен.. Всякакви подобни филмирани неща. И на фона на тези приказки правеше всичко възможно да срути всички надежди в мен, изградени от написаното. Пренебрегваше ме заради приятелките си, които познава от 2 седмици и всичко подобно. Занимаваше се и говореше за други момчета пред мен. А в същото време като не и обръщах внимание , понеже и бях ядосан заради тия неща, тя плачеше, което пък е странно, защото прави неща, показващи, че не и пука, а после реве..
Същото стана и вчера, когато след като не се бяхме виждали седмица, защото бях извън града, аз се върнах оттам и й писах да се видим, след което тя се съгласи, което ми дава една надежда, че в следващите часове ще я видя. За много малък период от време, почти недостижим, аз се оправих и вече бях пред тях, като в същия момент ми написа, че няма как да се видим отново, защото някаква си нейна приятелка и казала да се видят... А това пак е лъжа, тва е едно разбито обещание.. След като ми го написа, просто и отвърнах с "чао" и спрях да пиша, всичко това се проведе по фейсбук и след всичко си го изтрих, после ми звънна два пъти, но не вдигнах ако тва има значение.. И сега пиша тук за да помоля Вас за съвет какво да правя... Трудно ми е да я оставя, защото я обичам, но пък ще е още по-болезнено да продължа тази връзка, защото тва ще продължи да се повтаря, да ме пренебрегва, да ме лъже, да ми дава напразни обещания, да прави всякакви простотии, да не оценява действията ми и всичко подобно.. Моля ви за съвет.. Благодаря предварително...

tori
07-31-2014, 22:50
Как можеш да кажеш, че обичаш такъв човек? Какво ѝ обичаш - оправданията? И сам знаеш правилния изход от ситуацията, просто трябва да се стегнеш малко и да я зарежеш.

girlwithblueeyes
07-31-2014, 22:52
Имaй мaлко мъжко достойнство..прaви те глупaк.Много жaлко,че позволявaш.

MrMarley
07-31-2014, 22:55
Перфектно разбирам кво прави с мен, ама ми е крайно трудно да прекратя всичко, супер много боли от това..

girlwithblueeyes
07-31-2014, 23:03
Ще те боли ден,двa ,месец,може и годинa но ще отмине.Нямa вечни и незaменими.хорa,aко не я.остaвиш ще стрaдaш повече.

hey.mistery
08-01-2014, 08:21
Горкият ти..
Ще боли да я зарежеш, но не мислиш ли, че ще ти е по-гадно, ако останеш с нея и продължи да си играе така с теб? Не те заслужава, това е.

bReAk3R
08-02-2014, 12:47
Няма смисъл.

Gad
08-02-2014, 13:03
Приятелче, зарежи я тази овца, при мен беше същото с едно момиче, докато четях написаното от теб имах чувството, че разказваш моята история.Искам от теб, да се правиш, че тя не съществува, повярвай ми това ще я вбеси.Стягаш се, искам те силен, ще я забравиш скоро. ;)
Аа и не я търси повече, защото ще те намеря лично и ще те бия, ако направиш тази грешка. :)

RapExotic
08-02-2014, 13:03
Тя или има някакви проблеми с главата или е поредното курве. Тегли и една и я разкарай, колкото се може по-бързо. Така само си губиш времето, в което можеш да срещнеш по-стойностен човек.

mesoto
08-02-2014, 15:46
Брат този тормоз от нейна страна е нетолерим, как изобщо допускаш така да си играе с най-ценното ти, сърцето, по този ужасен, болезнен и недостоен начин за едно момиче. Имаш два може би три избора - отиваш хващаш я, и говориш с нея ако трябва я чакаш да излезне без да знае, че си там и говорите. Втори вариант - директно я зарязваш и се правиш, че тя не съществува в твоят живот. Три сненяш училището иначе тя може да те докара до самоубийство, ако продължиш да не предприемаш нещо и оставяш нещата на течението.