PDA

View Full Version : Помощ ;(



DimitarKavradjiev
08-01-2014, 08:05
Здравейте.
От доста време имам следния проблем и най-накрая реших да го споделя с вас.
Наскоро платих за по бърз интернет тъй като имам лаптоп и компютър. Всичко с компютъра и лаптопа в началото беше наред. Скоростта на компютъра и на лаптопа бяха по-бързи. Лаптопа ми сваляше с около 5.5 мб/с. А сега известно време достига една до 2.5. Ще се радвам ако ми помогнете...

npp
08-01-2014, 09:21
сравнил ли си дали има разлика в скоростта между тегленето от internet explorer и останалите програми(не браузърите)?, ако има, тогава може настройките на някоя програма да са променени, ако ли не, тогава може да е от доставчикът ти, или някой може да е успял да се прикачи към твоя mac адрес

anonymous908491
08-01-2014, 09:33
сравнил ли си дали има разлика в скоростта между тегленето от internet explorer и останалите програми(не браузърите)?, ако има, тогава може настройките на някоя програма да са променени, ако ли не, тогава може да е от доставчикът ти
говори за торенти и почти всичко при тях зависи от брой сийдъри и настройките.


или някой може да е успял да се прикачи към твоя mac адрес

хахахахаха, а ако сутрин намира мръсни чинии в мивката, ще му кажеш, че още някой му живее в къщата.

npp
08-01-2014, 14:17
хахахахаха, а ако сутрин намира мръсни чинии в мивката, ще му кажеш, че още някой му живее в къщата.

не си ли чувал за хора, които сами се връзват към кабел на някой от доставчиците, намират mac адреса на някой от потребителите и му ползват абонамента - не ме питай точно как, точно това не съм го проучвал в подробности