PDA

View Full Version : Animal Pack



tochko
08-01-2014, 12:44
Здравейте, смятам да си взема витамини Animal Pak, но срещнах мнения че това било "конска доза" витамини и било добре да се приемат през ден и да си давамш почивка от месец след всяка опаковка. Чух за тях от един джудист от "старата школа" който си ги приема всеки месец, но той е минал 40те и има бая маса. Аз съм на 15 години 63 кг, 163 см. Смятам да ги взема като събера пари сиг след 2 седмици. Целта ми е 1-на стъпка по-добро възстановяване, защото имам известни проблеми с това особено през зимата. Тренировките ми са кратки но интензивни ако има значение. Някой от Вас ползвал ли е такива, доволен лие (нищо че са с добри отзиви) и каква разфасовка е най добре да взема? Благодаря предварително.

yakuza_
08-01-2014, 17:19
Всъщност е animal pak.
Аз съм пил 1 доза (то е в пакетчета, като всяко съдържа по няколко различни хапа), бяха ме черпили :lol:
Според мен не ти трябва такова нещо. Човека който ми даде да пробвам също е след 40, на 15 не мисля, че имаш чак такава нужда от витамини в пъти над дневната препоръчителна доза.

Rakshy
08-02-2014, 00:16
Принципно не могат да ти навредят, тъй като всичко ненужно ще го изпикаеш. Не мисля, че е адекватно да се правят цикли на такива неща. Пиеш ги докато се чувстваш добре.
Другото, което е в силата на линка (http://www.silabg.com/bg/13194-UNIVERSAL-ANIMAL-Animal-Pak-30-Packs.html) дозировките е за 2 пакетчета (като 2 пакетчета е препоръчителната доза), ако ти взимаш по 1 пакетче мисля, че всичко ще ти е точно.
От препоръчителната доза има 6 грама АА, при 1 пакетче ще имаш 3 грама. По-добре инвестирай в BCAA отколкото във витамини.
Да не забравяме, че ANIMAL е една от най-добрите фирми и продуктите им не са ментета => при 1 пакет на ден няма да ти навреди.

AngelBelchev
08-13-2014, 10:25
Най-добре се ориентирай към някаква дейли формула със 100% от дневната нужда витамини и минерали и както казва Rakshy вземи БЦАА, може и евентуално аргинин и глутамин.

Тромбоцит
08-27-2014, 00:40
Анимала съм чувал, че едно време е бил доста по-силно зареден откъм съставки, но след това са го смекчили.
*Става дума за Стак-а, Пак-а не е особено ефективен по мои набл. върху трениращи хора.

AngelBelchev
08-27-2014, 07:59
Цялата серия на Анимал е читава. Някои хора имат лека непоносимост към Кътс-а, но като цяло продуктите им са много добри.