PDA

View Full Version : много съм слаб нормално ли е?



fanton1
08-02-2014, 18:13
здравейте
аз съм момче на 14 години и тежа максимум 45 килограма какво ли не неопитах ям по много почти не се движа кой знае колко и пак не трупам килограми много ми е страно това все едно не ям и съм като клечка и всеки като ме удари веднага може да докара в болница я с счупена рака я с друго и въпроса ми е какво трябва да направя за да натрупам някое друг килограм защото сега като съм 8ми клас се притеснявам, че може постояно да ме бият и аз да не мога да направя нищо

FemaleEyes
08-03-2014, 08:40
Аз съм на почти на 17 и сигурно тежа по-малко и от теб. Не е нормално но не е и опасно. Ходи на фитнес да заякнеш малко.

georgi12
08-03-2014, 10:07
На 18 бях 47 . не е страшно.Имаш време да дебелееш.

RapExotic
08-04-2014, 18:23
ям по много почти не се движа кой знае колко

Така не става. Това може само да доведе до затлъстяване. Трябват ти тренировки и хранителен режим. Не е толкова важно дали ядеш по много, а какво ядеш и как го усвояваш.

regeneration
08-11-2014, 09:04
Така не става. Това може само да доведе до затлъстяване. Трябват ти тренировки и хранителен режим. Не е толкова важно дали ядеш по много, а какво ядеш и как го усвояваш.
Тренировка? Та той с тези кила освен кардио, друго не може да прави! Пък и е слаб! Просто гена му е такъв. А до автора: всеки е различен! Аз съм на 13, но съм 55 кг. Ще ти кажа един трик: от височината извади кг. ННапр. висок съм 1.70 и тежа 55.... Тогава: 170 минус 55 е 115 (тоест е перфектно). Пробвай и ти.Ако получиш м/у 110 и 130 значи си ок.

draid
08-11-2014, 18:24
И аз бях доста слаб на твоите години, може би към 50кг, не помня вече. Не мисля, че има повод за притеснение, като пораснеш ще качиш особено като прехвърлиш 20. Ако искаш да изграждаш обаче мускулна маса трябва да отидеш на фитнес да речем и да ти направят програма, важно е обаче да е съобразена с твоите години и факта че в момента растеш. Успех.

AngelBelchev
08-13-2014, 08:28
На тези години бях ужасно слаб и боледувах постоянно. Като започнах с фитнеса всичко се оправи, за последните 10-ина години съм "боледувал" 3-4 пъти от някакви полупроизволни настинки, нищо особено. Започвай да тренираш и се поинтересувай как да се храниш - интернет е претъпкан с информация. Успех :)