PDA

View Full Version : Кръв при уриниране



zlatit0o
08-02-2014, 18:15
Днес сутринта след като ходих до тоалетната изпитах лека болка в частта под корема(пикочния мехур или уретрата, не мога да определя), а след като се забърсах забелязах, че урината в/у салфетката червенее. И така е днес всеки път при уриниране. Камъни в бъбреците? Цистит? Какво още може да е?
Естествено в понеделник отивам на лекар да ми пускат изследвания, но ми е много притеснено.

Едит: Не се бъркам с менструация!

mcfe
08-02-2014, 20:43
Да не те плаша, но един мой приятел имаше подобна случка, оказа се тумор в бъбрека и му го махнаха бъбрека.

DragonLady
08-02-2014, 20:48
Да не те плаша, но един мой приятел имаше подобна случка, оказа се тумор в бъбрека и му го махнаха бъбрека.

Това са изключително редки случай! Наистина не е хубаво да плашиш така момичето!

Мацка, сигурно е някаква инфекция, може и цистит да е, или камъни. иди при личната си лекарка, кажи и това, което написа тук, би трябвал ода ти пусне изследвания на урината и видеозон ( евентуално ).

SHPAIdURmeN
08-02-2014, 20:55
Кръв при уриниране, в доста чести случай се дължи при проблем със бъбреците, ще се оправиш бързо. ;-)

Лекарите си знаят най-добре.

zlatit0o
08-02-2014, 21:29
Имам подозрения, че е цистит. Бях на море и на повърхността водата е топла, а в краката дърпаше студено. + Това смених климата, в Гърция се пуках от жега 2 седмици, а тук още слънце не съм видяла. Вчера ми излязоха два гигантски херпеса на бузата( излизат ми когато настина). Ок, запазвам спокойствие и чакам да дойде понеделник :)

georgi12
08-03-2014, 10:09
Недей да имаш съмнения , а отиди на лекар бързо.