PDA

View Full Version : Един от най-добрите ми приятели спа с бившата ми



vladkata
08-02-2014, 19:52
Един от най-добрите ми приятели спа с бившата ми. Това е единственото момиче , което съм обичаб и той го знае , защото беше до мен , когато скъсахме. Знае колко зле се чувствах и какво изпитвам към нея. С неога се познаваме от 3 годишни и сме били заедно винаги. Разбрах , че са спали на морето , той беше девствен . Съответно това му е бил първият път. Сле д 2 дни де връща . Какво да направя ? След около 2 седмици той заминава да учи в Холандия и няма да се виждаме въобще ? Да го пребия ли ? Да му простя ли ? Или да го оставя да живее с мисълта , че е ужасен човек?

fanton1
08-02-2014, 20:33
аз бих го оставил да живе с мисълта, че е предал най-добрия си приятел заради някакво момиче

DragonLady
08-02-2014, 20:41
аз бих го оставил да живе с мисълта, че е предал най-добрия си приятел заради някакво момиче

И аз съм на това мнение! След време сам ще си осъзнае грешката, и ще си се пържи в собствен сос.

an0nimna
08-02-2014, 20:43
И аз съм на това мнение! След време сам ще си осъзнае грешката, и ще си се пържи в собствен сос.

Или пък изобщо няма да му пука. В такова време живеем, че повечето хора рядко осъзнават грешките си, още по-малко пък се разкайват за тях, дори и да са ти приятели от малки.

howland
08-02-2014, 20:50
Ебати тъпата тема и ебати тъпите отговори досега.

Глупако, това момиче ти е БИВША. Тоест в момента не ти е никаква. Нито ти й принадлежиш, нито тя на теб. Какво като човекът я е ебал? Глупав си и дразниш.

Ебаси тъпака, честно.

Моля модераторите да заключат темата, за да стои като паметник на тъпотата.

vladkata
08-02-2014, 20:54
Ем ок. Не знам дали е хубаво да обиждаш , но ок човек. Просто исках мнение , защото е деликатна ситуация поне за мен.

howland
08-02-2014, 21:01
Добре, ще се опитам да съм по-дипломатичен.

Ако наистина си се засегнал толкова, просто прекрати контакт с този човек.
Друг е въпросът защо примерно не си бесен на бившата ти.

draid
08-02-2014, 21:15
Виж сега вие сте бивши, обаче ако тоз ти беше истински приятел надали щеше да я пипа. Проблемът тук е че той е девствен, а мацката лесно може да го е овъртяла за да ти направи сечено и да е спала с него само заради това. Прекалено много такива случаи съм виждал. Аз лично бих го попитал, какво мисли по въпроса като се прибере и дали мисли че е редно това което е направил да видим какво ще отговори.

Rabalka
08-03-2014, 05:27
Все пак сте бивши кво толкоз правиш драми

HellMoon
08-03-2014, 07:44
Ти как разбра, че са спали заедно?
Защо прехвърляш вината само на момчето, а не и на бившата си?

Иначе draid много правилно ти е отговорил.
Само ми е странно, като чета горните постове, че толкова хора са ок с това приятел да чука бившата ти. Какво като са разделени хора, приятелството не струва едното ебане.

FemaleEyes
08-03-2014, 10:00
Да го пребиеш ми звучи добре, да му простиш не си и помисляй, той няма да живее с мисълта че е ужасен човек но ще живее с мисълта че не е девствен вече и ще му е кеф през цялото време. Вземай тръба, бухалка, колан каквото намериш но да не е смъртоносно. И му изкриви гърба от бой! Това бих направил на твое място. Пребий го ЖЕСТОКО, не го оставяй да си поеме въздух. Пък ако е някой по-здрав от теб гледай да го удряш в главата така няма да може да се съвземе.

FemaleEyes
08-03-2014, 10:03
Или пък изобщо няма да му пука. В такова време живеем, че повечето хора рядко осъзнават грешките си, още по-малко пък се разкайват за тях, дори и да са ти приятели от малки.

Права си 100%. Чак се дразня като чета такива теми... такъв бой заслужават тези хора.

FemaleEyes
08-03-2014, 10:11
Ебати тъпата тема и ебати тъпите отговори досега.

Глупако, това момиче ти е БИВША. Тоест в момента не ти е никаква. Нито ти й принадлежиш, нито тя на теб. Какво като човекът я е ебал? Глупав си и дразниш.

Ебаси тъпака, честно.

Моля модераторите да заключат темата, за да стои като паметник на тъпотата.

Работата не е там че той е приспал с нея. Човека се чувства зле за дето е скъсал с приятелката си, и най-добрия му приятел вместо да го съжали е спал с нея. То някой друг да спи с нея ок но най-добрия му приятел? Дано си ме разбрал какво искам да кажа.

DarkTemplar
08-03-2014, 10:20
Аз бих го потрошил. А нея бих я заплюл.

Fragments
08-03-2014, 10:25
Както казаха по-нагоре,може да му е врътнала някое номерче,и той като е девствен да се е вързал.И все пак,той ти е най-добър приятел.Поне ти го имаш за такъв.Bros before hoes.

LoritaS
08-03-2014, 12:52
Gadje ili bivshe gadje, NE se pipa ot priyatel, kamoli nai-dobur !!!

anonymous908491
08-03-2014, 12:57
Да го пребия ли ?

Ти ако можеше да го набиеш, щеше ли да ревеш като путка тук ?

RagioL
08-03-2014, 14:00
Ти ако можеше да го набиеш, щеше ли да ревеш като путка тук ?

а аз се басирам и че не му е минавало през ума преди да се разциври тук

Glamour92
08-03-2014, 15:50
Заеби ги и двамата и просто не се занимавай.
Няма нищо ненормално в това да ти е кофти и да се чувстваш предаден,излъган,прецакан и т.н.,но каквото и да сториш друго освен да си скъсаш допълнително нервите,няма да постигнеш.
Ако приятелчето ти се разкая и ти излиже подметките с молба за прошка,ще ти олекне ли ?
Ако тя се самопровъзгласи за "Мис Уруспия '14" и ти даде да й изшиеш един,по-добре ли ще ти стане?
Изобщо какво можеш да направиш,за да ти олекне?
Ем,просто да ги изтриеш от живота си и да не ги допускаш обратно там.

Btw,ако щеш вярвай,авторе,един ден тия неща няма да ти правят впечатление изобщо.Просто защото се случват.
Често.И на никой не му пука(за добро или лошо)

girlwithblueeyes
08-03-2014, 15:53
След кaто ти е бившa,ти нямaш прaво дa й се бъркaш в животa.С,който искa ще спи .
Момчетaтa чaк дa си пребие нaй-близкия приятел зaщото е спaл с бившето му гaдже.Мa дa той пичa е длъжен дa се съобрaзи с теб.Поискa ли сa се и толковa.

anonymous908491
08-03-2014, 15:56
След кaто ти е бившa,ти нямaш прaво дa й се бъркaш в животa.С,който искa ще спи .
Момчетaтa чaк дa си пребие нaй-близкия приятел зaщото е спaл с бившето му гaдже.Мa дa той пичa е длъжен дa се съобрaзи с теб.Поискa ли сa се и толковa.

Типичното курвенско мислене. Тъпите жени не знаят значението на думата приятел, иначе щеше да си затраеш.

girlwithblueeyes
08-03-2014, 16:00
Сaмо не ми слaгaй епитети зaхaрче.
Aз лично не виждaм дрaмaтa двaмaтa сa се хaресaли,спaли сa.Aвторa не може дa зaбрaни нa приятелят си дa спи с бившето му гaдже.

anonymous908491
08-03-2014, 16:03
Да повторя още веднъж, че това е типичното курвенско мислене.
Ти няма и как да видиш проблем, змиите нямат приятели, имат интереси.

RagioL
08-03-2014, 17:11
Aвторa не може дa зaбрaни нa приятелят си дa спи с бившето му гaдже.

Аз виждам начини, но никога не съм изпитвал нужда да ги прилагам.

DownloadVirus
08-03-2014, 18:09
След кaто ти е бившa,ти нямaш прaво дa й се бъркaш в животa.

А дали става въпрос за нея или за неговия "приятел" ? ;)

anonymous708973
08-03-2014, 18:23
Мa дa той пичa е длъжен дa се съобрaзи с теб.

Всъщност, да. Ако с най-добрия си приятел не се съобразиш, то тогава с кого?

draid
08-03-2014, 19:18
Сaмо не ми слaгaй епитети зaхaрче.
Aз лично не виждaм дрaмaтa двaмaтa сa се хaресaли,спaли сa.Aвторa не може дa зaбрaни нa приятелят си дa спи с бившето му гaдже.

Това е и една от причините никога да нямаш приятел каквито мъжете често имат. Защото не разбираш. Жалко наистина, просто доказваш още веднъж какви са повечето жени в мисленето си относно приятелите.

RapExotic
08-03-2014, 19:21
След като ти е бивша не би трябвало да ти пука с кого спи, дори и това да е твой приятел. Но щом все пак ти пука му го кажи, кажи му, че ти е неприятно и толкова. Чак пък да го биеш е малко прекалено. Разбирам да е със сегашната ти - да, но заради бивша не си заслужава. Пък и думите понякога могат да болят повече от един бой и се помнят по-дълго.

BanKai
08-03-2014, 20:39
Ако наистина е "най-добър" приятел няма да ти причини това.

Bonnev
08-03-2014, 21:05
Е, ще го биеш, няма нужда. Скарай му се, хвърли нещо по земята да рабере че си сериозен, напомни му, че още си имал чувства към нея и му кажи "Мислех, че сме приятели". Ако му стане гадно и ти се извини значи наистина сте добри приятели, не е помислил за теб когато е станал инцидентът и след време ще забравите и ще се смеете. Ако не или ако се прАви че му е гадно "Съжалявам, човек, приятелите мислят един за друг" и му посочваш вратата.

howland
08-03-2014, 21:06
Вижте какво...

Дори авторът на темата да му е деликатна ситуация, гневът му е насочен изцяло в грешна посока. Трябва да го е яд на бившата му, а не на приятелят му. Защото, ако приятелят му е бил девствен, той едва ли е могъл да съблазни бившата. По-скоро бившата е съблазнила него, и вината е нейна. Следователно ако има предател, той е бившата, а не приятелят на автора. Лично мнение.

FemaleEyes
08-03-2014, 21:08
Да повторя още веднъж, че това е типичното курвенско мислене.
Ти няма и как да видиш проблем, змиите нямат приятели, имат интереси.

Кефи ме начина ти на мислене.

anonymous708973
08-03-2014, 21:10
Вижте какво...

Дори авторът на темата да му е деликатна ситуация, гневът му е насочен изцяло в грешна посока. Трябва да го е яд на бившата му, а не на приятелят му. Защото, ако приятелят му е бил девствен, той едва ли е могъл да съблазни бившата. По-скоро бившата е съблазнила него, и вината е нейна. Следователно ако има предател, той е бившата, а не приятелят на автора. Лично мнение.

Аве, я по-сериозно, приятелят да не е невинна девойка - героиня от любовен роман, чието действие се развива в Средновековието? За секс трябват двама. Точка.

howland
08-03-2014, 21:29
Аве, я по-сериозно, приятелят да не е невинна девойка - героиня от любовен роман, чието действие се развива в Средновековието? За секс трябват двама. Точка.

еми ок, нека и той е виновен. И пак, не е само негова вината, а и на бившата. Следователно авторът да ги отебе и двамата, а да не си го изкарва само на приятеля.

nqmaznacheniee
08-03-2014, 21:51
аз бих му набил един тупаник, ама зависи де :D Ако го разбера от него и ми каже в очите стана така и така бих се замислил дали да си разваля приятелството заради някво момиче, ама ако го разбера от 3-ти човек няма да му се размине :D

draid
08-03-2014, 21:52
Че не е само негова вината е ясно, обаче в случая той прекарва приятеля си. А че тя го е направила от злоба съм 98% сигурен.

igaydarov
08-03-2014, 21:59
момичетата и сладките моменти с тях са за да се споделят с приятели; какво лошо е направил, след като ти нямаш нищо общо с нея?
момичетата и изобщо хората не са просто вещи които притежаваме, ние не притежаваме никой освен себе си.

Bonnev
08-03-2014, 23:58
... Следователно ако има предател, той е бившата, а не приятелят на автора. Лично мнение.

Съсласен съм, аз предложих да говори с приятеля си защото 'се имат'. Ако иска - може и с бившата да говори и да я наругае как е могла, ама за какво му е, той ще бъде с приятеля си, няма да се събира отново с бившата.. нали?
Но съм съгласен и с PinkPan7her:


... За секс трябват двама. Точка.

И двамата са виновни - кой кого съблазнил.. не го е изнасилил, другият е бил съгласен.

THEJOK3R
08-04-2014, 07:13
Чак пък да го биеш... Просто му кажи, че не ти е приятно и изпитваш чувства към нея, щом се дразниш от това, че го прави и ходи с някой друг.

howland
08-04-2014, 08:00
А нека видим и другата страна на монетата...

Ако този наистина ти е най-добър приятел, ти не трябва ли да се радваш, че най-после е правил секс? И тя и той са ти близки, но защо поставяш нея над него?

DownloadVirus
08-04-2014, 08:47
А нека видим и другата страна на монетата...

Ако този наистина ти е най-добър приятел, ти не трябва ли да се радваш, че най-после е правил секс? И тя и той са ти близки, но защо поставяш нея над него?

По-скоро трябва да се радва,че е разбрал какъв боклук е приятелят му в кавички.

howland
08-04-2014, 09:49
От тази тема разбирам как повечето хора са загубили напълно разсъдъкът си.

Тромбоцит
08-04-2014, 09:49
Не ти е приятел. Аз лично не бих спал с майка/бивша/сестра на добър приятел.

cookie dough
08-04-2014, 19:30
Заминаването му да учи в чужбина идва в добър момент, прекрати отношения с него и толкова. Това си е чисто предателство и едва ли ще може да го компенсира, а девствеността му изобщо не е оправдание.

howland
08-04-2014, 19:39
От тази тема разбирам как повечето хора са загубили напълно разсъдъкът си.

.

vanqsp
08-04-2014, 21:40
Той не ти е истински а приятел, а тя е курва.

nikoleta_k
08-04-2014, 22:08
Не дочетох всички отговори, но една негова грешка не бива да ви съсипва приятелството. Такива неща се случват, а и девствениците обикновено са съгласни на което и да е момиче, а тя (тъй като момичетата не сме стока) може наистина да го е омотала (не би било трудно) и е станала случката. Прости му и се опитай да забравиш, не си заслужава да се разделяте скарани заради едно момиче!

howland
08-05-2014, 01:52
Аз ако бях на мястото на модераторите бих заключил тази тема, защото подтиква към насилие.

t.A.T.u.
08-05-2014, 09:25
Той не ти е истински а приятел, а тя е курва.

+ 1

vanqsp
08-05-2014, 09:28
Той не ти е истински приятел, а тя е курва.

per-dead
08-05-2014, 15:45
Ако знае колко си страдал от раздялата с момичето, изобщо не е било коректно от негова страна да си ляга с нея.
Прецени сам - би ли могъл да му простиш и да забравиш или не.
Ако можеш, карайте си приятелството там и да не ти пука. Не бива момиче да застава между вас, ако наистина сте толкова добри приятели, колкото казваш.
Ако ли пък не, отписвай го и до там. В противен случай ще се карате и за най-малкото нещо, а твоето оправдание винаги ще бъде факта, че той си е легнал с бившата ти. Тъпо е, излишни нерви, не си заслужава.
Успех.

baby_baby
08-06-2014, 15:34
Като го пребиеш няма да промениш нещата просто си примири се пак ти е бивша а не сегашна продължавай напред и да не ти пука

vikAy
08-06-2014, 23:06
Питай го как се усеща използваната потка

Waaazzaaaap
08-11-2014, 17:18
Тя ти е бивша, ама ако ти се иска го пребий. Зависи дали ти си я зарязал или тя теб.

Revan
08-11-2014, 20:47
Братино, много си бил загазил. Верно, че е отдавна, ама не мога да не кажа дума - две.
Така и така - кво се путкиш? Щом е бивша, честна работа си е. Няма приятели, неприятели - всеки ебе каквото може. Пък ти му се сърдиш. Вместо да си намериш някоя друга мацка? Бебешка история.

Hilary_
08-12-2014, 06:58
Такива хора рядко осъзнават грешките си, но и да го набиеш - няма да има особен смисъл.
Бий му игнора и да се оправя в живота както намери за добре.

AngelBelchev
08-12-2014, 11:13
Неспортсменско от страна на въпросния "най-добър приятел"... Не съм попадал в такава ситуация, но няма как да не се гневиш. И въпреки това хората са свободни да правят каквото искат, нито тя нито момчето са длъжни да се отчитат пред който и да е за действията си.

gogo4o4o
08-12-2014, 16:08
Поговори с него, кажи му, че се чувстваш предаден, разбери как така са станали нещата между тях, т.н.. Може би историята не е толкова проста колкото си мислиш.

Или му счупи скулите нз.