PDA

View Full Version : Втори шанс?



endlessroot
08-02-2014, 22:21
Здравейте, имаше едно момиче, с което бях излизал, тя е с 5-6 години по-голяма от мен, но нищо не се получи отдалечихме се леко, обаче наскоро ми предложи пак да излезем и се чудя дали да не се пробвам от ново с нея?
Стари вестници не чета, но винаги се е държала добре с мен, а и знае как се чуствам към нея, че я харесвам и тн.
Какво мислите?

Blab
08-02-2014, 22:43
информацията не ми е достатъчна, за да мисля каквото и да било.

аз не се връщам назад. има причина хората да се разминават. поне така ми харесва да мисля, за да спя спокойно вечер;

SHPAIdURmeN
08-02-2014, 22:54
Здравейте, имаше едно момиче, с което бях излизал, тя е с 5-6 години по-голяма от мен, но нищо не се получи отдалечихме се леко, обаче наскоро ми предложи пак да излезем и се чудя дали да не се пробвам от ново с нея?
Стари вестници не чета, но винаги се е държала добре с мен, а и знае как се чуствам към нея, че я харесвам и тн.
Какво мислите?


Ако ти отговаря с "Да" или някакъв подкрепяш отговор. Ще те надъхам да се пробваш със нея.
Ако ти отговоря с "Не". Ще ти създам едно наум, което би допуснало, че няма да се пробваш със нея или поне нищо няма да излезе и т.н. всичко що е свързано със негативен край.

Прекарай време с нея и разбери.

Между другото много е късно да мислиш за подобни неща. :D

FemaleEyes
08-03-2014, 03:46
Трябваше да напишеш защо точно сте се отдалечили че да преценим по-добре не мислиш ли? Но пък пробвай се. Винаги си заслужава да опиташ отново, освен ако не ти е изневерила.

endlessroot
08-03-2014, 11:10
Няма как да ми е изневерила просто, защото не сме били двойка, отговори ми с подкрепящ отговор.
Имах много лична работа, както и тя...но когато и да сме се засичали някъде винаги сме си говорили и тн.

RapExotic
08-03-2014, 19:24
Не се привързвай към нея много. Жените трудно приемат на сериозна момчета, които са по-малки от тях, а 5-6 години си е бая. Ако е само за секса - давай, но за нещо по-сериозно не си прави илюзии.

vanqsp
08-04-2014, 21:19
Не се връщай в миналото си. Ако си е заслужавало тя нямаше да е там сега.