PDA

View Full Version : заблудена, тъпа и глупава..



Teryy
08-03-2014, 14:04
Аз ли съм луда или наистина той е кретен? Когато сме двамата всичко е супер, говори ми колко ме обича, говорим си за бъдещето, говорим си за нас.. Пред приятелите си се гаври с мен и като му кажа майната ти писна ми да се ебаваш ми казва " стига детски неща, разбери че съм такъв.. не виждаш ли че се базикам, стига се сърди като малко дете. " И накрая за нашите скандали аз съм била виновна. Сега той не е тук и се чуваме по телефона. Надява се че след като завърша ще отида да живеем двамата. Онази вечер ми беше звъннал да ми каже колко му липсвам.. след няколко минути ми звънна пак и беше с приятелите си .. пусна ме на високоговорител като започна да се държи страшно тъпо .. питаше ме въпроси от сорта " искаш ли да ми лапаш? " .. "искам да е*а майка ти " .. ядосах се и му затворих след което ми писа " стига се сърди слънчицеее.. нали знаеш че те обичкам .. ! Турчин е и нито приятелките ми го харесват , баща ми разбра за него и ми забрани всякакъв контакт с него.. Наложи се да го блокирам от всякъде и да си сменя номера за да не ме търси. Не знам защо, но страшно ми липсва и се чувствам аз виновна за държанието му към мен.. нещо ме кара да си мисля че е луда глава и още не съм свикнала с това и се сърдя за най малкото. Но от друга страна се страхувам от него, нещо ме кара да не му вярвам и да си мисля че всичко е едно заблуждение само и само да отида при него и да ме продаде..

Starless
08-03-2014, 14:21
Недопустимо е такова държание, било то и "на базик". Няма право да те излага така пред хората. Явно не е стока, мен ако питаш не се занимавай. Още повече, че и с вашите ще си имаш проблеми, ако продължиш да си с него. А нали си си сменила номера, за да не те търси, как "онази вечер" ти е звънял?

Teryy
08-03-2014, 14:27
А нали си си сменила номера, за да не те търси, как "онази вечер" ти е звънял?


смених го вчера

HollyGolightly
08-03-2014, 14:50
Много добър подбор на заглавие. И да, ти си виновна за неговото държание, понеже го търпиш да се отнася с теб по този начин. Ако имаш поне малко себеуважение, щеше да си го премахнала от живота още когато си разбрала що за стока е, а не да говориш как ще се преместиш при него да живеете заедно. Някой ден ще те шамари, а ти ще ревеш и ще хвърляш вината върху себе си, че ти си направила нещо, за да го предизвикаш.

anonymous908491
08-03-2014, 14:54
Не обръщай внимание на тези, които те наричат тъпа и глупава, по-добре да чуеш истината, а не лъжи.

mcfe
08-03-2014, 15:12
Интересното е, че повечето момичета им харесва/не им пука така да ги наричат. Едно приятелче се движи с компания, в която един по същия начин се държи с момичетата, а те му се хилят и му се лепят като мухи на мед.

Andjyy
08-03-2014, 16:40
Недопустимо е такова държание, било то и "на базик".

Достойнство ли ти липсва?!?

RapExotic
08-03-2014, 19:47
Как момичетата винаги тичате подир разни дрисльовци, а пък после се оплаквате, че ви нараняват? Има много други свястни момчета, които биха се държали с теб, като с дама, а ти все още мислиш за тоя индивид.

SHPAIdURmeN
08-03-2014, 22:34
заблудена, тъпа и глупава.., страшно точно заглавие авторке. Щом вече знаеш, е време да предприемеш мерки.

THEJOK3R
08-04-2014, 06:59
Кво го търпиш тоз тъп резак...

Gad
08-04-2014, 13:37
Мацко, според мен твоя приятел е жалко мишленце щом се държи по този начин.Ако питаш мен, не те заслужава, зарязвай го ще си намериш някого, който ще те уважава и ще се държи добре със теб. :)

lisi4ety
08-04-2014, 16:43
С ритник през вратата тоя ;3

vanqsp
08-04-2014, 21:04
Имаш 1000 причини да не го допускаш повече в живота си и нито една да си с него.

marilyn
08-06-2014, 15:44
Много добър подбор на заглавие. И да, ти си виновна за неговото държание, понеже го търпиш да се отнася с теб по този начин. Ако имаш поне малко себеуважение, щеше да си го премахнала от живота още когато си разбрала що за стока е, а не да говориш как ще се преместиш при него да живеете заедно. Някой ден ще те шамари, а ти ще ревеш и ще хвърляш вината върху себе си, че ти си направила нещо, за да го предизвикаш.

Абсолютно точно казано. Не знам защо си търпяла това отношение. Пред приятелите си един мъж трябва да е горд от приятелката си и да ѝ показва, че тя за него е най-добрата, а не да осмива и унижава. Много си глупава, наистина. Дано срещнеш мъж, който да ти покаже уважение и обич.

brruto
08-06-2014, 21:03
Той се шегува с теб

Teryy
08-07-2014, 13:10
Той се шегува с теб

шегува? наистина? не мисля че е редно по този начин да показва шегите си .. аз ако му кажа нещо подобно пред моите приятели едва ли би се почуствал добре.. не ме карайте да съжалявам и да си мисля че отново съм направила грешка и вината е изцяло моя, че се сърдя за глупости ... :///

789789789
08-08-2014, 00:15
Как момичетата винаги тичате подир разни дрисльовци, а пък после се оплаквате, че ви нараняват? Има много други свястни момчета, които биха се държали с теб, като с дама, а ти все още мислиш за тоя индивид.

Еми не искат бе батка.. те търсят само за да вървежни пред останалите другото не от значение..