PDA

View Full Version : въпрос към момичетата



asenkata933
08-04-2014, 17:07
Искам да ви попитам как бихте реагирали ако разберете че гаджето ви е имало неща в миналото си за който не се гордее.
Страх ме е да загубя едно момиче-не знам какво да правя.

xoxi
08-04-2014, 17:17
Какви неща?

asenkata933
08-04-2014, 17:43
тя все още не знае че съм лежал в затвора-преди ползвах наркотици и правих глупости и то доста-пробация за побой условна за наркотици-въоражен грабеж-хулиганство...Но откакто я срещнах преди вече 5 месеца доста се промених-започнах работа и спрях да върша глупости като цяло но сега когато тя е с мен постоянно ме е страх да не разбере какъв съм бил преди защото аз не съм я лъгал че съм най-добрия човек но просто нищо по тоя въпрос не съм споделил с нея..

mcfe
08-04-2014, 17:46
Според мен, за такива неща, ще се стресне и може да те остави.

Или пък ще каже на нейни приятелки или родители, и те ще и наговорят хиляди неща.

anonymous908491
08-04-2014, 17:54
тя все още не знае че съм лежал в затвора-преди ползвах наркотици и правих глупости и то доста-пробация за побой условна за наркотици-въоражен грабеж-хулиганство...Но откакто я срещнах преди вече 5 месеца доста се промених-започнах работа и спрях да върша глупости като цяло но сега когато тя е с мен постоянно ме е страх да не разбере какъв съм бил преди защото аз не съм я лъгал че съм най-добрия човек но просто нищо по тоя въпрос не съм споделил с нея..

Един за друг сте, ти си трол, а тя е въображаема.

asenkata933
08-04-2014, 19:26
Един за друг сте, ти си трол, а тя е въображаема.

моля без излишно спамене в темата

marilyn
08-04-2014, 20:07
Най-добре ѝ кажи. Аз ако бях на нейно място, да, щях да те зарежа най-вероятно. Но от опит ти казвам, че каквото има, трябва да се казва на време и в началото. Така е много по-лесно.

Christinna
08-04-2014, 20:08
Един за друг сте, ти си трол, а тя е въображаема.

This

vanqsp
08-04-2014, 20:43
Едва ли едно нормално момиче ще иска да е с престъпник, а и бивш наркоман няма :)

xoxi
08-04-2014, 21:41
Един за друг сте, ти си трол, а тя е въображаема.

Може и така да е, но такива случаи има. Даже си помислих дали пък автора не е един познат, преминал през същите неща.

Авторе, на мен лично нямаше да ми пука къде си бил и с какво си се забърквал, стига да докажеш, че всичко е останало в миналото ти и не продължаваш да си навличаш проблем след проблем. В действителност има момичета живеещи в миналото, които биха се изплашили от едно такова "самопризнание". Ако всичко между вас върви добре, няма как да криеш вечно в какво си се забърквал. Рано или късно истината винаги излиза наяве. По-добре е тя да знае, а не да разбере примерно от друг човек или на друго място, което няма да ти е от полза в спечелването на доверието й.

HollyGolightly
08-04-2014, 21:41
Зависи за какво е бил в затвора. И все пак ако всичко това е просто част от миналото му и сега наистина е различен и ми е доказал, че е оставил този начин на живот, не виждам защо да се разделям с такъв човек. В крайна сметка всеки си има минало, което колкото и да се опитва, няма как да промени.
Авторе, поговори с нея, ако го приеме много лошо, просто и дай време и и виж как ще се развият нещата. Всички мислим по различен начин, тъй че никой тук не може да ти каже как твоята приятелка ще реагира и дали ще си запазиш връзката. Но съм на мнение, че е много по-добре по-рано да научи, и то от теб, а не след време от различни слухове.

cvetty26
08-05-2014, 08:27
Раздялата не е задължителна, не знам защо я допускаш като неизбежен вариант. Ако гаджето ми имаше мрачно минало, бих се радвала ако пожелае да проведем сериозен разговор и да ми разкрие всичко, бих се радвала от това че изпитва нужда да е искрен с мен, въпреки че истината не е приятна. Бих се почувствала специална ако ми разкрие всичко, това би ми показало, че той има пълно доверие в мен и въпреки нещата, които ще ми каже, би ме накарал да се почувствам сигурна в него, а няма нищо по хубаво от това да бъдеш сигурен в човека до себе си. Моя съвет е да и кажеш всичко, след като прецениш какъв би могъл да бъде риска, в крайна сметка това е минало, но по-добре да го разбере от теб, отколкото от друго място или други хора. В последствие ще ти се налага да лъжеш, да отричаш и да се оплиташ в лъжите си, което не е оферта ... Ако тя държи на теб ще те разбере, това може даже да скрепи отношенията ви, но изплаши ли се, просто явно никога не те е познавала достатъчно добре и в главата и изникват мисли дали реално това си ти или през цялото време е била с някой друг. Ти си я познаваш най-добре.
Аз имах подобен случай, въпреки че не е за пример... Момчето ме разбра, каза че ме приема такава каквато съм, но след раздялата ни започна да използва доверието, което съм имала към него срещу мен... но в крайна сметка всичко си е до типа човек :)

brruto
08-07-2014, 08:48
Виж приятел, не крий, бъди откровен и тя щом е тръгнала с теб и види промяната ти ще види, че си се разкаял и ще те разбере :)

brruto
08-07-2014, 08:52
А вие защо толкова го гризете, занимавал се е с лоши неща човекът. Спрял е и иска да започне на чисто аз не виждам нищо лошо ами даже е красиво и не му помагате така, а не е ли това целта на тези форуми да помагаме малко или много.