PDA

View Full Version : Haresva li me i iska li neshto mejdu nas



Tiger_Lily
08-04-2014, 19:01
Zdraveite edno momche zapochna da me pishe..okaza se che imame mnogo obshto i chatovete produljavaha poveche i se zadulbochavaha..useshtah kak me svalqshe.prez cqloto vreme mi pisheshe che iska da me vidi i nqkakvi vlubeni emotikonki...kakto si pishehme toi zapochna da mi govori za priqtelkata si s koqto sa ot 5 meseca no vruzkata im shtqla da zamine poneje se mesti v sofiq...posle zapochna da mi obqsnqva za "friendzona" v koito sme i az mu kazah che druga zona nqma da stane poneje ne si tursq gadje i ne sum ot onezi momicheta koito kato nqmat gadje se poburkvat i se hvashtat s purviq sreshnat...kakto i da toi opredeleno mi se struva svesten no neznam kakvo da pravq neiskam da razrushavam takava dulga vruzka i ne si padam egoist koito misli samo za sebe si i ne go interesuva kak drugite se chuvstvat...daite suvet

vanqsp
08-04-2014, 20:56
Няма как да знаеш дали те харесва или просто убива времето си с теб. Това няма как да разбереш с чат. Вижте се и от там нататък каквото е писано. Относно това, че разваляш връзката им, тя вече е развалена щом обръща такова внимание на други момичета.

RapExotic
08-04-2014, 22:02
Чат запознанство, задълбочен чат, влюбени емот икони, френд зона, разрушаване на дълга връзка с друго момиче от цели 5 месеца .. В голям филм се вкарваш. Ти въобще не познаваш човека, за когото говориш, а твърдиш, че е свестен.

FemaleEyes
08-05-2014, 00:49
Едно от правилата които следвам. Никога не се запознавай с противоположния пол чрез чат, освен ако не е от твоя град.

Tiger_Lily
08-05-2014, 11:41
Ami toi vsushtnost shte uchi v moeto uchilishte no dr paralelka i za tova zapochnahme da si pishem...

FemaleEyes
08-05-2014, 12:26
И като завърши и отиде пак в неговия град сигурно ще те зареже както е зарязал приятелката си. Ако започнеш връзка с него ще ти е хубаво но после като си замине ще страдаш.

Ти избираш.

hey.mistery
08-05-2014, 14:31
В профила ти пише, че си на 18, но ми се струва, че и 14 нямаш.

Tiger_Lily
08-05-2014, 16:09
hey.mistery 1.na 16 sum(ne che te zasqga) 2.pomolih za suvet ti ne dade zatova kato nqma kakvo da kajesh po dobre ne kazvai nishto i 3.ne mislish li che ako iskah da mi opredelqsh vuzrasta shtqh da go napisha v temata :D ;)

FemaleEyes
08-06-2014, 00:23
Събери се с него, това е съвета ми.

LadyDi
08-06-2014, 05:45
Кирилицата е задължителна.