PDA

View Full Version : Тривитаминол!!!!!



Smoooke
08-04-2014, 19:35
Бих искала косата ми да расте по-бързо и чух, че с тривитаминол имало ефект. Знам че го използват и за животни, което малко ме притеснява, но пък и много момичета са го изпробвали върху себе си. Та въпроса ми е вие слагали ли сте си на косата това нещо, има ли ефект наистина и как точно се нанася? :))

kokoska98
08-07-2014, 14:36
Kosata mi e do krusta..smenqm si cveta prez 3 meseca g/d i pak imam gusta kosa
Vednuj v meseca si pravq maska ot tivitaminol,gas,svinska mas,bademovo maslo,kokosovo maslo i med...pri vsqko kupane polzvam podhranvasht balsam s koze mlqko ( http://thumbs2.ebaystatic.com/d/l225/m/mtBkwCIYek2fbkdP6gGw97A.jpg eto tozi ) i vdenuj sedmichno po vreme na banq maska za kosa na Lorys-smenqm vidovete,no vinagi e na lorys...sled vsqko kupane zaduljitelno balsam bez otmivane na gliss... ;) dano sum pomognala!

puprleunicorn
12-06-2014, 20:37
Много съм доволна от тривитаминола.Ползвам го 2 пъти в седмицата и да ти кажа има ефект.Аз слагам 2 с.л. тривитаминол, 1 жълтък,2 с.л. кисело мляко,зехтин и понякога ракия.Но може и без алкохол то пак ще има действие.

JuStElly
12-07-2014, 16:16
Ползвала съм тривитаминол, но не мога да ти кажа дали е имало някакво чудотворно действие по простата причина, че не съм си засичала колко ми расте косата, но много хора са супер доволни и е хубав за маски. Не се притеснявай, че е за животни, на самата опаковка и на листовката си пише, че се използва и от хора за козметични цели. Пробвай, със сигурност няма да навреди.

girl91
12-07-2014, 16:48
Използвала съм Тривитаминол - не видях ефект. След като спрях да го използвам косата ми много бързо се омазняваше (а по принцип е нормална) и се оправи чак след няколко месеца.

sofie
12-11-2014, 16:41
То си е до коса. Аз също съм го ползвала. Косата не ми растеше по-бързо, но мога да кажа, че се позаздрави малко и не падаше толкова.

Milkaa
01-09-2015, 21:17
Аз да ти кажа че на една съученичка като и растеше косата дълга и гъста тя го използва продължително и косата и почна налко да пада снисъл че пооредя......

007_
01-09-2015, 21:39
Ползвах го в продължение на 3-4 месеца, след което спрях за също толкова време,за да си почине косата ми и сега наскоро пак го поднових. Лично аз не го слагам в маски,а директно го нанасям върху главата си и масажирам скалпа. В резултат косата ми стана гъста и лъскава и аз съм с две ръце ''за'' ^^