PDA

View Full Version : Блотър?



blogger?
08-05-2014, 05:56
Здравейте! От много време искам да си направя бюти блог, но проблема е, че съм на 15. Дори не знам как да го кръстя и каква ще е първата ми публикация?? Трябва да се представя ли или какво? Трябва ли някъде да има моя снимка?
Моят профил в Гугъл плюс няма никаква моя информация, дори и името ми не е такова, както и годините.
Чудя се и друго....... кой ли ще го чете, смисъл как да го "популяризирам"?
Ако някой може да ми отговори на въпросите ще съм много благодарна.

OMGOMG
08-05-2014, 09:13
Слагаш си голи снимли и готово

girlwithblueeyes
08-05-2014, 14:24
За името според мен трябва да е нещо съвременно,закачливо и кокетно но в същото време звучащо и сериозно(малко сложно ама:D)
Според мен първата ти публикация трябва да е кратко представяне хъмм може и дълго,ама не да си разказваш любовните драми.Каква козметика ползваш,любими марки ,как си открила любовта към козметиката .
Хубаво е да сложи все пак някоя симпатична и семпла снимка с лек грим все пак е бюти блог
Популяризирането става лесно особено ако имаш ФБ даваш линк на приятели,те на свой и така .Ако пишиш в други форуми освен тук го слагаш и там.

sveti9505
08-06-2014, 09:53
Ако се стараеш и пишеш хубави публикации, хората ще те забележат и малко по-малко ще го развиеш.
Началото е най-трудно, но с упоритост, желание е труд, всичко се постига :)
Успех !

marilyn
08-06-2014, 16:04
Според мен, трябва да направиш кратко представяне. Сложи някаква снимка, напиши някакви неща за себе си. Успех.