PDA

View Full Version : Каква е причината мъжете да отказват секс? Хайде момчета, Вие сте :)



cvetty26
08-05-2014, 07:53
На какво би се дължала липсата на желание за секс от страна на мъжа в една връзка, връзка, която не е много дълга, в която жената постоянно се старае да поддържа фантазиите на човека до себе си, стреми се винаги да задоволява сексуалните му нужди... Какво обръща нещата? Как се случва така, че в период от около месец правиш секс с желание и усоволствие всеки ден, а след това го правиш веднъж в седмицата за не повече от 5-10 минутки? Къде е проблема? И способни ли са мъжете да отказват на жените, когато в същия момент са неустоими?

OMGOMG
08-05-2014, 08:11
Главоболие,работа, ,,,,,,,,,,причините са много

Ouroboros
08-05-2014, 08:17
Струва ми се, че питаш, защото човекът до теб отказва секс. Ако е така, може да си има проблеми в работата, да е разбрал, че има венерическа болест (слабо вероятно) и т.н. Можеш просто да поговориш с него.
По темата:


Главоболие,работа, ,,,,,,,,,,причините са много

cvetty26
08-05-2014, 08:37
Струва ми се, че питаш, защото човекът до теб отказва секс. Ако е така, може да си има проблеми в работата, да е разбрал, че има венерическа болест (слабо вероятно) и т.н. Можеш просто да поговориш с него.
По темата:

Обмисляла съм и това, но в периода, в който всичко беше наред, работата, ангажиментите и проблемите му не бяха по-малко. Търся всяка една причина, анализирам всичко, търся проблем в мен, но до никакъв извод не стигам от месеци...

de-X-ter
08-05-2014, 09:12
колкото причини за желание има, толкова и за нежелание може да има... при по-продължителните връзки най-често е липсата на ранообразие. т.е. купи си ново бельо, чаршафи, запали някоя ароматна свещ, отидете на спа...сменете обстановка, пози, любовна игра....разиграйте някой скеч. по този начин ще се разнообразите, разсете, отпуснете, забавлявате, насладите на всичко...а не просто муш муш, цигара и да поспим

Ouroboros
08-05-2014, 09:43
при по-продължителните връзки най-често е липсата на ранообразие. т.е. купи си ново бельо, чаршафи, запали някоя ароматна свещ, отидете на спа...сменете обстановка, пози, любовна игра....разиграйте някой скеч. по този начин ще се разнообразите, разсете, отпуснете, забавлявате, насладите на всичко...а не просто муш муш, цигара и да поспим

+1!

RapExotic
08-05-2014, 14:36
Почеши си рогцата.

girlwithblueeyes
08-05-2014, 14:37
А замисляла ли се че вече няма тръпка или си има друга ?

DarkTemplar
08-05-2014, 15:34
Може вече да не го привличаш достатъчно или да си има други сериозни ядове на главата (работни, финансови).

Тромбоцит
08-05-2014, 17:53
Може би си се наляла.
П.С За да не съм олигофрен - причини много: стрес, чука друга (май не са толкова много)

cvetty26
08-06-2014, 06:10
Почеши си рогцата.

Това беше брутално :D

batalizator
08-19-2014, 13:07
А защо трябва да има проблем? Отказва секс, просто защото на момента не е в настроение. Не е задължително да има проблеми...

anonymous682486
08-19-2014, 15:20
А каква е причината, момичетата да ми отказват?

Ouroboros
08-19-2014, 16:43
А каква е причината, момичетата да ми отказват?

Главоболие в 99,9% от случаите.

SimsonS50
08-19-2014, 18:05
Възможно е причината да е, че мъжът си е намерил по-добра жена за секс, и за това отказва на теб. Или път го прави 5-10 минути, колкото да мине номерът .

feel_me19
08-19-2014, 19:04
Една от главните причини мъжът да отказва секс е липсата на пари. За всеки мъж това си е много стресиращо и нищо чудно това да е причината.

kalpazanka
08-19-2014, 19:17
Една от главните причини мъжът да отказва секс е липсата на пари. За всеки мъж това си е много стресиращо и нищо чудно това да е причината.

Останала съм с впечатление, че *изключвате* за всякакви странични фактори, когато се стигне до мачкане на чаршафи. В това отношение сте по-съвършени от дамите, през чиито глави минават мисли от "Лелей, не са ми съвършено гладки краката *или каквото там се сетите*" до "Годишнината/Рожденият му ден наближава и трябва да организирам нещо/да измисля подарък" или "Не бива да пропускам крайния срок да платя тока" и разни битовизми от този сорт, убиващи желанието за интимност.

draid
08-19-2014, 22:00
^То де да бяхме само в това по съвършени (: още не мога да ви простя, че живеете повече и ви ловят по-малко болести. Поне си имам мигрената на моя страна за да ме утешава...

linoleum
08-20-2014, 10:45
Яж само боб , или само пържоли един месец и ще разбереш защо. Ако не може го приклещиш с дете не се занимавай,
търси друга будала!:)

kalpazanka
08-20-2014, 15:21
^То де да бяхме само в това по съвършени (: още не мога да ви простя, че живеете повече и ви ловят по-малко болести. Поне си имам мигрената на моя страна за да ме утешава...
Остава само да си забременявате и раждате, та съвсем да не ви пречим. И да не ви разваляме съвършенството. И да си се онождате един друг, без да се притеснявате от сочене с пръст, присмех и лепене на етикети.

baby_baby
08-20-2014, 16:32
Поради всякакви причини