PDA

View Full Version : Проблем при включване с компютъра.



gur4o7o
08-05-2014, 10:09
Здравейте хора! Имам проблем с компа, който продължава вече няколко дни. Когато натисна бутона на компа за включване, то не се включва веднага, а след няколко опита, като вкарвам и изкарвям щепсела в няколко контакта...От доста време използвам една програма за авт.изключване наречена Simple Shutdown Timer и мисля че тази програмка е причината, тъй като съм имал и други проблеми заради нея. Днес отворих компа си и добре го почистих...мислех че го прави защото е мн прашен отвърте, но когато се опитах да го включа - пак същото!
Въпросът ми е - какво да направя, ако пак стане така?
И може ли да ми предложите няколко сигурни програмки за авт.изключване моля. :)
Благодаря предварително!

anonymous908491
08-05-2014, 10:23
И ква е причината да ти трябва отделна програма ?

anonymous682486
08-05-2014, 10:59
Имаш ли поне елементарни познания?

JDeel
08-05-2014, 17:05
Програмката няма нищо общо с включването на компа, имаш някакъв хардуерен проблем - кабел, захранване, дъно... Разкачаш и закачаш всичко и се надяваш на късмет (лоша връзка някъде), иначе идва време за смяна на нещо :)

koko95
08-05-2014, 19:14
Копчето за включване да не би да е заседнало,клеасало или нещо такова ? Разкачи дъното, сложи го до монитора отгоре и пробвай с отверка като го включваш дали ти прави проблема.

gur4o7o
08-05-2014, 19:42
Защото тая програма не работи добре...една вечер бях я настроил да си изключи след час и половина...а на сутринта пак си беше включен компа...Иначе си взимим мерки, като изключвам програми като скайп, за да не пречат на компа да си затвори...е затова искам да ми предложите по-добра ;)

gur4o7o
08-05-2014, 19:54
Имаш ли поне елементарни познания?

Хората правят тези сайтове, за да помагате на хора с елементарни познания ;) А не да ги хейтвате безразборно...

hriseto_22
08-06-2014, 07:16
И аз имах същия проблем преди две години. :) Като тръгна да го включвам от копчето и не се включва и така няколко пъти го натисках и по продължително и когато той иска тогава се включва и накрая спре да се включва.Няма нищо общо със програмата,прахта или нещо друго.Ако знаеш някой познат по-добре го занеси докато е рано,че иначе ще ти изгори дъното,на мене ми беше изгоряло дъното и от него нищо не ставаше даже и не можеше да се оправи и се наложи да си купа друг.А и не се връзвай на нападките на другите.Те вместо да помагат почват да те нападат. :) Пожелавам ти успех и дано да ти се оправи. :)

gur4o7o
08-09-2014, 15:14
Ок! Благодаря, вече си оправих компа и всичко е наред!