PDA

View Full Version : Боя за коса



fifince93
08-05-2014, 11:30
Здравейте момичета!

Първо се извинявам ако има подобна тема. Имам следния въпрос. Реших да се боядисам черна, преди това обаче реших да се поровя из форумите дали да е с къна или с боя, повечето горещо препоръчваха боя. Разговарях и с фризьорката ми и тя ми каза, че определено боя за коса, но тъй като е проба да е без амонячна, тъй като тя по-лесно се сваля от другата. Препоръча ми на L'Oreal тъй като за тях знаела, че биле на 100% без амоняк, също така ми каза да не си купувам от синьо-черния цвят, а който си се води чисто черен, тъй като другия не бил за мен. Отидох в козметичния магазин и там ми дадоха L'Oreal PRODIGY 5, nomer 1.0 и казаха, че се води дълбоко черно и не било със син отенък. В магазина, на мострата наистина не изглеждаше да е със син отенък, но все пак друго е, когато човек се боядиса и за това искам да ви попитам ако някоя от вас е ползвала точно тази боя, какъв е резултата, има ли го отенъка или го няма и доволна ли е от самата боя? Благодаря ви предварително.

http://static.szepsegbolt.hu/images/upload/product/image/original/f5/78/loreal_prodigy_hajfestek_10_ebenfekete__f578ff0141 94518a5e48ddd859eebd2d.jpg Ето link към картинка на опаковката :)