PDA

View Full Version : Загуба на апетит, помогнете!



faster1997
08-05-2014, 20:52
Здравейте!
Проблема ми е следния, доста съм слабичък, а последните няколко месеца нямам апетит.. ям най-много по 3 пъти на ден, а преди това не беше така.. преди ядох по 4-5-6 пъти на ден, постоянно бях гладен. Ако може да ме съветвате нещо полезно, ще съм ви благодарен! :)

Rakshy
08-06-2014, 01:00
Ш'ти мине.

Причина може да е рязко намаляне на активността ти през деня. Хората губят апетит, и ако са в някакво лошо душевно/психическо състояние. Може да е въз основа на хормони, кой знае :D

Пробвай да увеличиш физическата си активност. Някой хора си подкарват апетита с нещо люто, експериментирай. Най-вероятно до 1 седмица ще се оправиш.

SurfSky
08-06-2014, 16:30
И аз съм така,слаб съм и лятото от жегите губя апетите и по не се храня,съчетано с топлото време още повече свалям ... :D

Rakshy
08-06-2014, 18:17
Не е готино в дългосрочен план за хормоните ти, SurfSky. Не се радвайте на драстично сваляне/качване на килограми.

redbul2
08-07-2014, 08:56
И аз съм така,слаб съм и лятото от жегите губя апетите и по не се храня,съчетано с топлото време още повече свалям ... :D

Какво стана Сърфски? Стигна ли 70 кила? :)

girlwithblueeyes
08-07-2014, 09:08
Започни да тренираш с тежести .аз докато се занимавах с художественна гимнастика можех да карам само на вода плодове и зеленчуци по 3 пъти на ден.Сега ми се налага да тренирам с тежести и мога да се храня и по 8 пъти на ден.Друг фактор е включи повече храни в менюто си и търси интересни и здравословни рецепти .Когато едно ястие е приготвено с вкус и стил то опредалено привлича вниманието .

Хмм а пък и поне аз намирам твърде ниското тегло при момчетата за нещо ужасно грозно

Rakshy
08-08-2014, 01:12
Започни да тренираш с тежести .аз докато се занимавах с художественна гимнастика можех да карам само на вода плодове и зеленчуци по 3 пъти на ден.Сега ми се налага да тренирам с тежести и мога да се храня и по 8 пъти на ден.Друг фактор е включи повече храни в менюто си и търси интересни и здравословни рецепти .Когато едно ястие е приготвено с вкус и стил то опредалено привлича вниманието .

Хмм а пък и поне аз намирам твърде ниското тегло при момчетата за нещо ужасно грозно


Е да, ама като видиш някой рахит-педераст с плочки потича водопада между краката, нали?

Ако ли не, marry me. :D

girlwithblueeyes
08-08-2014, 11:35
Последното нещо от което ще се подмокря е рахит пък още повече педераст:P харесвам големи ръце :D

AngelBelchev
08-12-2014, 12:53
Пробвай да увеличиш физическата си активност.

Е тва е.