PDA

View Full Version : Съвет



beet1
08-05-2014, 21:06
Здравейте значи с приятелката сме заедно вече почти 3 месеца и двамата сме девствени. попринцип във една връзка кой месец се започват интимни взаимотношения , приятели са ми казвали на 3 месец и аз започнах да показвам някакви знаци и признаци но мисля че тя се дърпа или нещо я е страх . Не знам как да подходя , помогнете !!!

per-dead
08-05-2014, 21:19
Като за начало ГОВОРИ с нея. Подчертавам "говори", защото тези работи с намеци не стават. Може и да ги схване, но е нужна комуникация. Тя на каква възраст е? Може да е малка и да не се чувства готова... Може да се срамува от тялото си... Много неща могат да бъдат причина. А може би просто не уцелваш подходящ момент...
За това говори с нея, съмнявам се да не ти каже ако има проблем.
Успех.

beet1
08-05-2014, 21:32
Ох , повярвай ми няма причина да се срамува от тялото си ,Аз съм на 16 тя на 14 , септември и двамата имаме рд така че е почтни на 15. И аз си мислех да поговорим за това , но какво да и кажа ??? "Искаш ли да го направим" , "Притесняваш ли се от нещо" ,Незнам как да подходя това е проблема трябва някак нежно а не да и го изтърся нали ??

Ouroboros
08-05-2014, 22:00
Не е нужно да слушаш приятели. В една връзка няма срокове за интимни отношения. На 14 е, дърпа се, очевидно - не е готова. Просто говори с нея деликатно. Секса е начин двама души да изразят чувствата си един към друг, когато са готови за това. Секса не е стандарт, който всяка двойка трябва да покрие.

per-dead
08-05-2014, 22:22
Не е нужно да слушаш приятели. В една връзка няма срокове за интимни отношения. На 14 е, дърпа се, очевидно - не е готова. Просто говори с нея деликатно. Секса е начин двама души да изразят чувствата си един към друг, когато са готови за това. Секса не е стандарт, който всяка двойка трябва да покрие.

Взе ми думите от клавиатурата.
А за тялото - ти го виждаш както е, тя може би не.
Най-добре започни от далече. Предразположи я към тази тема на разговор. Например гледайте някой филм като Американски пай заедно. Всичките части са пълни с опитите на главните герои да изчукат някоя мадама. Обсъдете филма и току виж сте стигнали и до вас и вашата връзка. Предполагам, че самия филм би я предразположил към такива действия.
Но ако все още се дърпа, най-вероятно не е готова. Момичетата не са като момчетата, за тях първия път е нещо специално. Аз лично не ги разбирам, все едно да си дръпнеш от цигара за пръв път. Изчакай според мен сама да ти покаже кога е готова и най-важното - не я притискай, защото максималния резултат е да те зареже.

marilyn
08-06-2014, 15:18
Не знам кой ги е измислил тези безумни срокове. Като бях на вашите години, приятелки ми говореха същото, трябвало да минат не знам си колко месеца и тогава можело да има интимност. Пълни глупости. Сигурно не е готова за секс. Говорете си на тая тема.

RapExotic
08-06-2014, 16:38
На нейната възраст може 2 години да и трябват за да си почувства готова. Иначе няма правила - може и на първия ден да започнете със секса в една връзка, стига да сте на ясно какво правите. Не я пришпорвай.

the_black_mamba
08-14-2014, 14:35
Трябва да говориш с нея...Сигурно я е страх... :)

XtraBrite
08-15-2014, 08:30
Та тя е на 14 ?!?!?! ........ Накъде отива света ....

Aleksandra_93
08-15-2014, 21:40
Е кво толкова просто я изчукай
сигурно си по - силен от нея
:lol:

SHPAIdURmeN
08-15-2014, 22:56
Здравейте значи с приятелката сме заедно вече почти 3 месеца и двамата сме девствени. попринцип във една връзка кой месец се започват интимни взаимотношения , приятели са ми казвали на 3 месец и аз започнах да показвам някакви знаци и признаци но мисля че тя се дърпа или нещо я е страх . Не знам как да подходя , помогнете !!!

Удебеленият шрифт е твоят отговор.

baby_baby
08-17-2014, 16:13
Когато и двамата искате няма определен период за секса

NambyPamby
08-17-2014, 17:08
Всичко зависи как ще те предразположи партньора ти. Въпреки че аз дооста по-късно от 15 се почувствах готова да имам връзка, камо ли нещо друго.
Вие не можете да говорите помежду си, ти не знаеш как да общуваш с нея, как да я успокоиш и да я предразположиш(емоционалн и физически) за секс. Къде си тръгнал изобщо?

Wikzinka
08-18-2014, 15:31
Може би не е готова още. И наистина е много вероятно да се срамува - почти всички момичета се срамуват, когато ще правят секс за пръв път, дори и да имат най - перфектното тяло. Не я насилвай. Говори с нея и и кажи, че ти искаш, но ако тя не се чувства готова ще чакаш колкото е нужно, за да не се почне с теми от сорта: "Приятелят ми иска секс, аз не искам, но ме е страх, че ще ме зареже, ако му откажа." Според мен няма защо да бързате. Щом мислиш, че се дърпа значи не си я предразположил или според нея е прекалено рано и може би иска да мине повече време.