PDA

View Full Version : Как се лекува анхедония? ПОМОЩ



angelche3
08-06-2014, 07:03
За тези които не знаят какво е това, това е психическо състояние в което не изпитваш удоволствие. Също е симптом на депресията, и тъй като имам депресия ахнедонията ще си отиде ли заедно с депресията? Мислех да вземам антидепресанти но като прочетох колко са вредни се отказах обаче не мога да чакам направо откачам.. нали знаете човек разбира всичко какъв е светът и така нататък обаче в главата ми всичко е торнадо ... не мога да обясня всичко се върти спомени и че някои е виновен за състоянието ми? това да не е психическо разтройство? много бързо си сменям настроенията и съм като някой наркоман един приятел ме пита "ти добре ли си"? пичове аре кажете някви хапчета ааа а а

кажете някой хапчета против анхедония защото пичове това е - невъзможност за изпитване на удоволствие.

angelche3
08-06-2014, 07:05
всичко опитах нищо не ми доставя удоволствие и нон стоп ми е кофти и съм нещастен напрао откачам сигурно съм с всякаква психична болест щото в момента имам някакво мозачно торнадо все едно съм вземал екстази(не че съм пробвал) и виждам неща по стените някви живи сенки и знам че не са реални ами това е от нервната ми система...

Summer..lov3
08-08-2014, 21:27
Консултирай се с лекар.

draid
08-09-2014, 11:31
Психиатър, след като е такова състоянието, значи е за такъв лекар. Как може да очакваш, че във форум в които 95% вероятно за сефте чуват за това заболяване ще можем да ти дадем адекватен отговор за лечение което вероятно се извършва с лекарства чието име не знаем дори ?

angelche3
08-09-2014, 12:54
Антидепресантите бачкат ли? Наистина съм много зле и дори не мога да излизам.. нямам и никакви пари за психиатъри.

draid
08-09-2014, 13:48
Антидепресантите не се пият като бонбони и никой тук или от твоето обкръжение не може да ти даде адекватен съвет за това. Трябва да отидеш на лекар и това не е свързано с пари. Вземаш си направление, плащаш 2.80 такса и отиваш. Ти родители нямаш ли ?

SHPAIdURmeN
08-09-2014, 14:08
За тези които не знаят какво е това, това е психическо състояние в което не изпитваш удоволствие.
Я, шмръкни кокайнчето да видим дали наистина си болен от анхедония.



Ако наистина си болен, тук отговорът няма да го намериш.

Leticcia
08-11-2014, 09:52
Не си поставяй сам диагнози. Отиди при личния лекар, можеш да посетиш безплатно психиатър с направление. Той ще ти изпише антидепресанти или каквото е нужно. И моето златно правило - "Не си луд, ако си мислиш, че си луд". ;)