PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед, детски игрички и много болка...



xNarcisseNoir
08-06-2014, 13:42
Преди две седмици някъде моите приятели ме запознаха с едно момче. Видях го преди да дойде в нашата компания и веднага казах приятелката си, че е сладък. След това се оказа, че той е приятел на моите дружки и се запознахме. Говорихме си, шегувахме се и имаше нещо.. Беше като да имаш пеперуди в стомаха от някой,който наистина обичаш. Знаех, че любовта от пръв поглед не съществува, но след като се запознах с въпросното момче ме накара да мисля съвсем различно. Е, отново сгреших. Още в същия ден на запознанството ни си писахме, излизахме навън, типичното приятелство.. Сподели ми,че има чувства към мен и аз глупачката му повярвах. Тръгнахме, уж... Ходихме три дена и най-накрая той ми сподели, че е направил грешка, че било твърде рано, че можело да пробваме след като се опознаем. Тогава аз категорично му заявих, че няма да правя същата грешка отново. Твърде лесно се доверявам и отново този проблем ми разигра лоша шега.. Как да постъпя сега? Да се опознаем и да пробваме пак, или просто да го оставя и да търся по-добър?
И ще използвам темата, за да питам.. според вас любовта от пръв поглед съществува ли? :)

102
08-06-2014, 13:54
смотан
девствен
играл е и с друга
уважавай се
не бъркай силното привличане с любов

Blab
08-06-2014, 14:07
играе и с други
това.
ако искаш, го опознавай.

//аз лично бих го проучила, преди да взема решение;

marilyn
08-06-2014, 15:25
Как така се запознавате и в същия ден вече се сгаджосвате??? Деца, недейте да правите такива неща. Преди да се хванете с някого, опознайте го.

RapExotic
08-06-2014, 16:47
Вземи си поука.

girlwithblueeyes
08-06-2014, 20:08
смотан
девствен
играл е и с друга
уважавай се
не бъркай силното привличане с любов
Мхмм

anonymous708973
08-06-2014, 20:13
Къде прочетохте, че е "играл с друга" или аз ослепях внезапно?

Иначе напълно е прав - пълна малоумщина е да тръгнете веднага.

102
08-06-2014, 20:18
пак са изложи майна

789789789
08-08-2014, 00:21
Любов от пръв поглед.. Знам ли може би..,но рядко е двустранна... в повечето случаи само единия може да изпитва такива чувства поне според мен...

hey.mistery
08-08-2014, 21:37
Детска работа, 2 седмици и айде. Много прибързваш, опознай първо човека до себе си. Ако намираш нещо заинтригуващо в него и ако той те заговаря или ти пише, може да продължиш да контактуваш с него, само времето ще покаже дали може да стане нещо между вас, просто не се увличай толкова бързо.

За въпроса за любовта от пръв поглед - аз лично не вярвам в тези неща. Симпатии, привличане, ок, но чак пък любов ..айде не.