PDA

View Full Version : Фейсбук за телефона



Annx0r
08-07-2014, 08:49
Здравейте! Незнам дали е тук мястото за темата извинявам се ако съм объркал но съм нов.С обикновен телефон ZTE G N 281 съм s Wap интернет и от много време на сам си влизам безплатно в фб но от няколко дена несъм сигурен дали заради ъппдейти или нещо друго изобщо не влиза изписва ми че има грешка в сървъра и просто не става опитах да върна фабричните настройки пак нищо ако някой има идея как да го оправя моля да каже благодаря предварително :)

Mary_Jane_69
08-07-2014, 12:06
Не пише каква операционна система е, това е телефон от 2010-та година, нормално е да е поиздал багажа, а за ъпдейти не знам дали изобщо получава такива.
Имах телефон от 2010, нокиа ц6 със симбиан. Проблем с интернета получих около ... сигурно началото от 2012, не помня точно, и то беше че не мога да влизам във самия wi-fi, тоест от браузър. Можех само от вградено приложение в него за фейсбук, ако все пак имах вифи. Не го отнесох на ремонт, защото прецених, че най-добре направо да го сменя, съветвам те и ти да го направиш. Има голям избор относно хардуер и цена.

RapExotic
08-07-2014, 18:37
Не пише каква операционна система е,

Този телефон май е без операционна система.

Първо се виж настройките за интернет достъп. Ако не е от това си изтрий приложението и го изтегли отново. Като го инсталираш го обнови до последна версия и се логвай.

Mary_Jane_69
08-07-2014, 18:52
Този телефон май е без операционна система.


Печелиш първо място за най-голямата тъпотия за месец август.

RapExotic
08-07-2014, 20:33
Печелиш първо място за най-голямата тъпотия за месец август.

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2075/zte--g-n281 Първо виж характеристиките му.. А след това с удоволствие ще ти отстъпя първото почетно място.

Mary_Jane_69
08-07-2014, 20:45
И да ги гледам? Какво? Тоя хардуер на какво работи? Копа ли, диша ли?

RapExotic
08-07-2014, 21:06
И да ги гледам? Какво? Тоя хардуер на какво работи? Копа ли, диша ли?

Добре, изразявам се по-ясно: Това е телефон, а не смартфон. Няма Android или Windows, а някакъв друг софтуер, предназначен за съответния GSM. Също така няма wi-fi и единственият начин да използва интернет е чрез GPRS. Поради тази причина има създадено Java приложение за мобилен Фейсбук. В случая не виждам връзка между софтуера (който наричаш операционна система) на телефона и това, че приложението му не работи. Проблемът е или във настройките за връзка с интернет или в самото приложение.

Annx0r
08-08-2014, 08:10
Не влизам от приложение а от Myglobul просто си истрих фейса един път и като го логнах отново и от тогава прави проблеми

Annx0r
08-08-2014, 08:11
Проблем с сертификата ми изписва

Ryuko
08-08-2014, 08:29
Единственото, което можеш да направиш, е да зададеш въпроса си тук:
https://www.facebook.com/GLOBUL?fref=ts

Казваш си модела и кво си правил преди да се появи проблемът и ще ти помогнат.