PDA

View Full Version : На тия кво им става...



Loll.er
08-07-2014, 12:04
Майка ми е ходила до центърът, и ми е купила една грозна тениска с някъв тревоман и до него туба олио :X
Казах и че е грозна и почна.. Аз съм ходила само да ти взема тениска от центърът, такива ти си харесваше нямаше други, бе тя изобщо познава ли ме мене та знае какво харесвам?? май не...

hey.mistery
08-07-2014, 12:16
Не ми е ясно за какво по-точно се оплакваш и още повече защо си направил тема. Все недоволни.

Loll.er
08-07-2014, 12:18
Не ми е ясно за какво по-точно се оплакваш и още повече защо си направил тема. Все недоволни.

Недоволен съм, защото незнае какво ми харесва а ми го взима, и после аз съм и виновен.. Като ще ми взимат тениски искам аз сам да си харесам..

hey.mistery
08-07-2014, 12:54
Хубаво, кажи й следващия път да те попита преди да ти вземе нещо. КАЖИ, не да се дръвчиш.
Като не ти харесва толкова тази, не я носи или я обличай само вкъщи и готово. Ако може да се смени, отидете с майка ти да я смените.

Има деца, които нямат нищо на гърба си, а ти ревеш за една проклета тениска. Я се стегни.

Loll.er
08-07-2014, 13:00
Аз и казах ама тя... Вкъщи мога да я носа но навън не.

Някой нямат но като ще копува да дойда и аз.

anonymous908491
08-07-2014, 13:06
Недоволен съм, защото незнае какво ми харесва а ми го взима, и после аз съм и виновен.. Като ще ми взимат тениски искам аз сам да си харесам..

Свиквай, те майките са така за момчетата, а за момичетата винаги успяват да вземат нещо подходящо.

Ouroboros
08-07-2014, 15:12
Хубаво, кажи й следващия път да те попита преди да ти вземе нещо. КАЖИ, не да се дръвчиш.
Като не ти харесва толкова тази, не я носи или я обличай само вкъщи и готово. Ако може да се смени, отидете с майка ти да я смените.

Има деца, които нямат нищо на гърба си, а ти ревеш за една проклета тениска. Я се стегни.

+1!
Освен това си неграмотен.

OMGOMG
08-07-2014, 15:51
Сигурно си поредното лапе на 10?

Smoooke
08-07-2014, 18:09
Аз не бих казала на майка ми, че нещо което ми е купила е грозно. Постави си на нейно място. Тя е ходила до центъра и си е дала парите за теб с надеждата да те зарадва, а ти да й се репчиш така. Замисли се, определено няма да се почувства много добре. Ако толкова не я харесваш тая тениска, както казаха някой, носи я вкъщи.

RapExotic
08-07-2014, 18:11
тениска с някъв тревоман и до него туба олио :X

Не схващаш ли подтекста на това, което ти е подарила?

Light_Dreamer
08-08-2014, 20:56
Не й се сърди. Тя е видяла, че носиш тениски с щампи. Като е видяла тази е решила, че ще ти хареса. Благодари й, за това, че тя не иска да останеш без нещо. :)

seek&destroy
08-09-2014, 10:32
Свиквай, те майките са така за момчетата, а за момичетата винаги успяват да вземат нещо подходящо.

:D :D Наливай.

Тревоман с туба олио, тази тема ме разсмя :Д

Loll.er
08-09-2014, 11:15
Не разбрахте ли че темата е тролл :D :D

П.С Каквото и да ми е купила го ценя, беше ми беше тъпо и за тва го измислих.. ;д

muhatacece
08-12-2014, 12:04
Abe prostak, maykati si e napravila truda da ti kupi nqkoq dreshka, a ti se oplakvash ? Moje bi flanelata, koqto ti e kupila ne struva 30 leva ? Kakvato ti veroqtno shte si haresash ? Togava na mamati v guza :)

Loll.er
08-13-2014, 22:25
Abe prostak, maykati si e napravila truda da ti kupi nqkoq dreshka, a ti se oplakvash ? Moje bi flanelata, koqto ti e kupila ne struva 30 leva ? Kakvato ti veroqtno shte si haresash ? Togava na mamati v guza :)

Ей Мр. Грамотност не разбра ли че тази тема беше само тролл? Ае чети първо дървен!

anonymous768631
08-14-2014, 00:28
Ако темата е била тролска, то това е едното от най-некадърните и безсмислени тролвания, които съм виждал.

420
08-14-2014, 10:20
честно поне 3 минути се смях на това с тревомана и тубата олио / :lol: :lol:

muhatacece
08-14-2014, 20:40
Pone ne si pravq truda da pisha na fonetika ? Mnogo li ste "gramotni" sled kato si pishete na angliyskata klaviatura ? :D

Ronney
08-18-2014, 11:43
Супер неблагодарно държание имаш към майка си ! Жената си е направила трудът да ти вземе нещо ново и предполагам да те зарадва, а ти се държиш точно като някое неблагодарно и разглезено детенце . Можеше да й кажеш по-добронамерено ,че не ти харесва , а не направо ,че е грозна . Не забравяй ,че някой хора дори нямат дрехи ,а ти хленчиш за блуза купена от магазина . Помисли над държанието си :)

aleksandra74
09-06-2014, 18:49
Майка ми е ходила до центърът, и ми е купила една грозна тениска с някъв тревоман и до него туба олио :X
Казах и че е грозна и почна.. Аз съм ходила само да ти взема тениска от центърът, такива ти си харесваше нямаше други, бе тя изобщо познава ли ме мене та знае какво харесвам?? май не...

Аз тук никъде не виждам въпрос, виждам хленчене.
+ това си неграмотен.

prosto_chovek
09-13-2014, 12:47
А тя да не ти намеква, че те е усетила за коза? :D

baby_baby
09-23-2014, 21:07
е защо не отиде с нея да си избереш каквото харесваш?

skate
10-06-2014, 19:42
незнам ама като прочетах "някъв тревоман и до него туба олио" мега много ме изби на смях фзцасдасд