PDA

View Full Version : Как е възможно да има такива хора...



guliaa
08-07-2014, 13:39
Здравейте... просто искам да споделя.. да го кажа на някой,защото ще откача. Как е възможно някой който до вчера си обичал, си бил с него, сте си правили толкова планове заедно и всичко е било идеално изведнъж да си тръгне само защото е осъзнал,че не може да е само с една на тоя етап? Той или ме е лъгал докато е бил с мен или в момента ме лъже правейки се че не му пука? Как може аз да се унижа толкова за пореден път и той само това да чака, но отново да се прави на интересен.. Хем уж иска да се оправи с мен, хем обаче ме тъпче още повече само и само за да му е на него добре? Как може да е толкова щастлив от факта, че човека с който до вчера е бил е съсипан, толкова наранен .. дотолкова, че чак да го намразя и той да го вижда това, но да продължава? Как може да има ама толкова нагли същества дето не стига, че са виновни но и нищо не правят за да си оправят връзката и започват да обвиняват другия само защото знаят че така ще му направят още по тъпо? Аз ако нямам чувства вече, ще отида ще си кажа защо половината го правят по толкова грозен начин? И това го причиняват на някой който довчера им е бил най-близкия? То бива неблагодарни хора, но чак дотам ли? Яд ме е ама толкова ме е яд, че през половината време някой ме е лъгал,играл си с мен,или е ходил с мен ей така да има, накарал ме е да повярвам в нещо ... и накрая той греши, наранява ме, после не се извинява даже от проклетия и гордост да не падне толкова ниско, обвинява те тебе, измива си ръцете и най-спокойно си тръгва??? Всякакви хора има но .. точно от човека до теб си казваш не бе той няма да го направи той не е такъв познавам го.. накрая излиза така, че от всички идиоти твоя излиза най-големия? И си мисля аз пияна ли съм била, че съм била с това същество дето даже човек не можеш да го наречеш. Решил си, говори разбрано с човека до теб обясни му, разделете се... защо винаги трябва да е с виканици, с груби думи, караници и после най-демонстративно започва едно "виж колко по-добре съм сега без теб" .. Значи ти не стига че за момент просто съсипваш един човек че и с цялата си наглост после му го натриваш в носа по най-показния начин за да ти стане ОЩЕ по-хубаво.Остави ме тъй като му се живееше .. аз тъпата ревах, звънях, молих са, само да говори с мен да ми го каже, просто имах нужда да чуя думите " не те обичам не искам да съм с теб" само исках да го чуя.. но той продължаваше да си играе с мен,един ден пише мили смс и се държи сякаш няма нищо, на другия ти се прави на интересен и когато го оставих вече окончателно замина на ... айде да не казвам къде, и започна от там да ми се моли, как като бил далече осъзнал нещата. И аз тъпата, бях писала тема, то хората ми казаха не са занимавай ама викам айде да опитам пък да видим.. и накрая малко по-малко пак ми се качи на главата.. обиди ме много, като ми каза че съм била "курва" А аз друго момче не съм поглеждала откакто съм с него, а и с никой друг не сам го правила никога, но да, изкара ме такава ..спрях да му отговарям за един ден и започна да ми се забива с други? Но го направи по такъв тарикатски начин, че аз да не разбера, но иначе пред мен се правеше на " толкова много страдам за теб". Звъннах да му кажа как не сам го очаквала от него и колко разочарована съм, и колко ме е наранил и едно извинявай не чух. И накрая за капак започна "аз разбрах ти кво си правила, аз разбрах ти къде си излизала". И така и не разбрах какво съм правила, защото когато попитах даже не отговори. Защото той ако разбере какво съм правила ще потъне в дън земя ама от срам. Защото си стоях на гъза в нас 5 дена, без да излизам, да говоря с никой, само съжалявайки се, надявайки се той да направи нещо. А той момчето ми се е забивал зад гърба. И накрая хубавата част ... "аз съм виновна" аз излязох невярна и каква ли още не. И за капак аз пак звъннах да говоря с него .. и не беше веднъж (да знам ниско паднах много), а той даже не дигна, пишейки ми смс от рода на "съжалявам аз вече се заклех че няма да съм с теб така че.. " ??? Заклел се бил човека и заради това нямало да е с мен? Е не, така не ми се бяха подигравали... просто нямам думи наистина от човек от който най малко очаквам.. да направи такова нещо. Той миналия път ме потърси и ми рева като детенце, само защото замина надалеч, интересно ми е сега дали ще го направи, но искрено се надявам да го направи и да му покажа, че той повече с мен няма да си играе и че, така до никъде няма да стигне. Но дори и да не съм аз .. все ще се намери коя да му го покаже. НЕ знам кой го е прочел и кой не но просто имах нужда да си го излея... Както и да е хора всякакви ...

ShtrudeL
08-07-2014, 14:22
Ми възможно е, бе.
Ако не ти беше казал, щеше да е с теб и да ти кръшка без да разбереш и всичко щеше да е ок.

RapExotic
08-07-2014, 18:57
В коя дискотека го намери тоя?